تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

 


سايتهاي منتخب اقتصادي:
# اخبارعمومی : ,دنیای اقتصاد ،بورس نيوز,ايران اكونوميست,پارسيك,نرخ باکس 
# رمز ارزها : ,بیتزگاردن ، رمزارزنیوز ، ایران بورس آنلاین


سايتهاي منتخب خبري:
عصر ايران,خبرگزاري ايسنا,جام جم,تابناك,فرارو,رويترز,اخبار گوگل,اخبار ياهو,سي ان ان,فاكس نيوز,

بیتز گاردن

اخبار و تحلیل ارز دیجیتال، بیت کوین و آلتکوین ها

FaviconDAO ها آینده جوامع آنلاین در پنج سال آتی خواهند بود 23 Oct 2021, 7:36 pm

یک سازمان خودمختار غیر متمرکز، کاربران را قادر می سازد تا بتوانند یک جامعه آنلاین را با حداقل اصطکاک ایجاد کنند.

جوامع آنلاین، آنهایی که دارای علاقه مشترک در اینترنت هستند، می توانند موارد مختلفی از جمله شبکه های اجتماعی، سازمان های مردمی و اجتماعات مشتریان را شامل شوند. ما، به عنوان یک جامعه، به طور طبیعی به صورت جمعی و گروهی هستیم، بنابراین منطقی است که با دیگران به صورت آنلاین در زمینه ایده ها و علایق خود در ارتباط باشیم. چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم با مردم ارتباط برقرار کنیم، جوامع ساخته می شوند. با این حال، نحوه انجام این کار متفاوت است.

در سال 2006، یاکوب نیلسن، متخصص وب، یک قانون 1-9-90 را بر اساس نابرابری مشارکت در رسانه های اجتماعی و جوامع آنلاین پیشنهاد کرد. به گفته نیلسن، در اکثر جوامع آنلاین 90% کاربران تماشاچی هستند، یعنی کسانی که مشاهده می کنند، اما مشارکت نمی کنند، نه درصد از کاربران اندکی مشارکت می نمایند و تنها یک درصد بیشترین میزان مشارکت را انجام می دهند.

اما با تداوم تأثیر جوامع آنلاین، ماهیت آنها در حال تغییر است. دوره قبلی تحت سلطه روابط کاربر، مشتری و تولیدکننده بود. با این حال، اکنون ما شاهد این هستیم که جوامع آنلاین مالکیت آنچه را که می خواهند به اشتراک بگذارند به دست می آورند.

مالکیت و اقتصاد تولیدکننده

با توجه به اینکه کووید 19 بسیاری از ما را مجبور به کار در خانه و رعایت فاصله اجتماعی با عزیزان خود کرده است، ارتباط دیجیتالی نقش مهمی در نحوه ارتباط ما داشته است. برای بسیاری، این منجر به وابستگی بیشتر به جوامع آنلاین شده است. بر اساس تحقیقات فیس بوک با همکاری The Governance Lab در دانشگاه نیویورک، 77% از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که مهمترین گروهی که در آن عضویت دارند به صورت آنلاین فعالیت می کند.

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که محتوا به راحتی تولید و به اشتراک گذاشته می شود. این اقتصاد تولیدکننده، که مبتنی بر خلاقیت بشری، مالکیت معنوی و فناوری می باشد، مفهومی است که همچنان به رشد خود ادامه می دهد. و پس از یک سال قرنطینه، اکنون بیش از هر زمان دیگری، موعد قدردانی از اقتصاد تولیدکننده فرا رسیده است. در شرایطی که دولت ها در پی همه گیری جهانی کووید 19 به دنبال بازسازی اقتصاد خود هستند، اقتصادهای خلاق نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. تا آنجا که ارقام Deloitte نشان می دهد، این بخش می تواند تا سال 2030 به میزان 40% رشد کند و بیش از هشت میلیون شغل ایجاد نماید.

گام منطقی بعدی دور شدن از این اقتصاد اشتراکی به سمت اقتصاد مالکیت است. جسی والدن، بنیانگذار صندوق Variant، اقتصاد مالکیت را بدین صورت توصیف می کند که «نه تنها توسط کاربران منحصر به فرد ایجاد، مدیریت و تأمین مالی می شود، بلکه مالکیت آن نیز متعلق به کاربران است.» نمونه ای از ترکیب اقتصاد تولیدکننده و اقتصاد مالکیت در توکن های غیرقابل تعویض (NFT) قابل مشاهده است. NFT ها به تولیدکنندگان این امکان را می دهند تا ضمن حذف مسائل مربوط به واسطه ها، ارتباط صمیمی تری با دنبال کنندگان خود برقرار کنند. بدین ترتیب، و به لطف بلاکچین، تولیدکنندگان مالکیت کامل آثار خود را در اختیار دارند و حق کپی رایت تولیدات خود را دارند و در عین حال از اصالت آنها اطمینان حاصل می کنند. NFT ها با ارائه یک فرصت طلایی برای تولیدکنندگان، در حال ایجاد مالکیت خلاق هستند.

و ظهور رمزارز و بخش مالی غیر متمرکز (دیفای) است که به ارتقاء جوامع آنلاین کمک می کند. از آنجا که این بخش از دارایی هایی استفاده می کند که توسط همه سهامداران به اشتراک گذاشته می شود، چیزی ایجاد می کند که با علایق آنها مطابقت دارد، رمزارز و دیفای موارد مناسبی هستند. اقتصاد مالکیت که با تأمین مالی بدون اصطکاک توانمند شده است، رویکردهای جدیدی را برای جوامع دنیای واقعی فراهم می کند تا از ابزارهای دیجیتال برای ایجاد، جذب و مبادله موثرتر ارزش در چرخه های فضیلت استفاده کنند.

اقتصاد مالکیت توسط بیت کوین (BTC) آغاز شده است. بیت کوین که در سال 2009 ظهور یافت، راه جدیدی برای کسب ثروت اقتصادی را با استفاده از فناوری در رایانه پیشنهاد کرد. بدین ترتیب، هر کسی که به اینترنت متصل بود برای استخراج بیت کوین تازه ضرب شده تشویق شد، و با ادعای مالکیت در شبکه، به امنیت شبکه کمک می کرد.

از آن زمان، بازار رمزارز به صورت تصاعدی رشد کرده است و همراه با آن، جوامع آنلاین نیز از طریق ابزارهای جدید و طراحی تشویقی مطرح می شوند که شامل روندی است که امروزه به عنوان سازمان های خودمختار غیر متمرکز (DAO ها) شناخته می شود.

جوامع آنلاین DAO

یک DAO اساساً سازمانی قابل برنامه ریزی از افرادی است که حول یک مأموریت مشترک تشکیل شده و یک جامعه آنلاین را پدید می آورد. آنها به طور مشترک یک کیف پول چند امضایی رمزارز را کنترل می کنند و اطمینان حاصل می نمایند که اهداف آن – که توسط اعضای DAO تعیین شده است – محقق می گردد. حاکمیت DAO ها و عملیات آنها در قراردادهای هوشمند نوشته شده است که شامل عبارات خودکار اگر / سپس می باشد و شفافیت و امکان حسابرسی را برای آنان به ارمغان می آورد.

نکته قابل توجه در مورد DAO ها و نقش آنها در جوامع آنلاین این است که نحوه تعامل آنها با یکدیگر یک سطح وسیع است و کارهای زیادی در این فضا انجام می شود. هرکسی می تواند صرف نظر از اینکه در کجا حضور دارد، در یک DAO شرکت کند. تنها چیزی که مورد نیاز است، استیکینگ سرمایه است، که یک بلاک ساختمانی عالی برای تعامل با یک جامعه ایجاد می کند. DAO ها باغ های محصور نیستند و بنابراین شرکت کنندگان آنها دارای انگیزه های درونی و بیرونی برای همکاری با دیگر جوامع DAO برای تقویت قابلیت های یکدیگر و در عین حال اشتراک در مالکیت و جهت گیری هر پروژه هستند. هیچ حزب مرکزی که ممانعتی ایجاد کند وجود ندارد و همه این حق را دارند که در مورد چگونگی انجام امور اظهارنظر کنند.

همکاری های DAO ها و DAO2DAO هنوز «یک موضوع رمزارزی» است، اما قدرت واقعی برای تغییرات مثبت در آنها نهفته است و زمانی نمود خواهد یافت که روش ها، مدل های مالکیت و ابزارهای خلق شده توسط این جنبش به جوامع کوچک و بزرگ دنیای واقعی راه یابد.

 

 

منبع: cointelegraph

400-0803-09-01299

نوشته DAO ها آینده جوامع آنلاین در پنج سال آتی خواهند بود اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconمایکل ون دی پوپ، تحلیلگر رمزارز پیش بینی می کند پولبک شدید بیت کوین به پایان نرسیده است – بیت کوین چقدر کاهش می یابد؟ 23 Oct 2021, 3:03 pm

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر و معامله گر پرطرفدار رمزارز می گوید که اصلاح فعلی بیت کوین به احتمال زیاد هنوز به پایان نرسیده است.

ون دی پوپ در یک جلسه استراتژی جدید به 136000 مشترک یوتیوب خود می گوید که BTC ممکن است پیش از آنکه نشانه های بهبودی را نمایش دهد، با افت بیشتری همراه باشد.

«بر اساس ابزار افزونه فیبوناچی، اوج قبلی، کف قبلی، رقم کلیدی و سطح کلیدی برای بررسی به محدوده 57000 دلار تبدیل شد.

بنابراین کل این محدوده (57000 دلار تا 59000 دلار) که ما در اینجا داریم در واقع همان محدوده ای است که من می خواهم برای حفظ حرکت ادامه یابد.»

اگرچه ون دی پوپ انتظار دارد بیت کوین به پولبک خود ادامه دهد، اما معتقد است که این رمزارز پس از آنکه حرکت صعودی خود را بازیابی کرد بین 25% تا 50% افزایش خواهد یافت.

«در حال حاضر، بر اساس بازه زمانی روزانه، ما هنوز می توانیم تا 75000 دلار پیش برویم، یک واگرایی نزولی داشته باشیم و سپس کمی مسیر را تغییر دهیم، اما در کل، این چیزی است که من بر اساس بازه زمانی روزانه مد نظر دارم.

من فکر می کنم موج ایمپالس بعدی به احتمال زیاد قیمت ها را به 90000 دلار می رساند، و روند بعدی از این سطح نیز بر اساس حرکت ایمپالس اخیر فیبوناچی می باشد.»

ون دی پوپ با بررسی اتریوم در برابر بیت کوین (ETH/BTC)، می خواهد قبل از هرگونه ورود، این جفت ارز به بالای 0.066 BTC (4012 دلار) برسد.

«اگر بازپس گیری بالاتر از این سطح [0.066 BTC] داشته باشیم، من به پوزیشن های لانگ علاقه مند خواهم شد. اگر با کاهش مواجه شویم و به تست محدوده 0.061 BTC (3709 دلار) بپردازیم، برای ورود به دنبال یک کف بالاتر خواهم بود.

اگر این سطح از دست برود، من کف هایی را که قرار است ایجاد شوند بررسی می کنم و در اینجا به سطح بعدی [0.051 BTC] (3101 دلار) می پردازم.

در حال حاضر، من هنوز علاقه چندانی به آلتکوین ها ندارم … موقعیت های خوبی در آنجا وجود دارد، اما بیت کوین در این مرحله در جایگاه واقعی قرار دارد.»

 

 

منبع: dailyhodl

400-0802-09-01298

نوشته مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر رمزارز پیش بینی می کند پولبک شدید بیت کوین به پایان نرسیده است – بیت کوین چقدر کاهش می یابد؟ اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconتجزیه و تحلیل قیمت 22 اکتبر: بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، کاردانو، ریپل، سولانا، پولکادات، دوج کوین، لونا، یونی سواپ 23 Oct 2021, 1:32 pm

BTC و ETH مسیر خود را معکوس کردند و هر دو دارایی به دنبال حمایت اساسی هستند، که این امر نشان می‌دهد خرس‌ها تلاش می‌کنند گاوهای اشباع لوریج را به تله بیاندازند.

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) هر دو پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی جدید خود، شاهد برداشت سود به صورت تهاجمی بوده اند. این نشان می دهد معامله گرانی که بر اساس شات مربوط به صندوق قابل معامله بیت کوین به خرید پرداخته بودند، پس از راه اندازی موفقیت آمیز صندوق قابل معامله (ETF) استراتژی بیت کوین ProShares (BITO) سود خود را ذخیره کردند.

گاوها سعی کردند پس از راه اندازی دومین ETF مرتبط با فیوچرز BTC توسط شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال Valkyrie در 22 اکتبر، بهبودی در بیت کوین ایجاد کنند اما در سطوح بالاتر با فشار فروش شدید مواجه شدند. این فروش، میزان طمع را در شاخص ترس و طمع از 84 در 21 اکتبر به 75 در 22 اکتبر رسانده است.

Daily

عملکرد روزانه بازار رمزارز. منبع: Coin360

استراتژیست های JPMorgan Chase در یادداشتی اعلام کردند که BITO «بعید بود که فاز جدیدی از ورود سرمایه بیشتر به بیت کوین را آغاز کند» و هیاهوی پیرامون این محصول ممکن است پس از یک هفته کاهش یابد. استراتژیست ها خاطرنشان کردند که سرمایه از ماه سپتامبر از ETF های طلا به صندوق های بیت کوین در حال انتقال بود و این امر «از چشم انداز صعودی بیت کوین تا پایان سال حمایت می کند.»

آیا بیت کوین و اتر می توانند شاهد اصلاح عمیقی باشند و سطوح حمایت مهمی که باید تحت نظر قرار گیرد کدام است؟ بیایید نمودارهای 10 رمزارز برتر را مطالعه کنیم تا به پاسخ این پرسش ها دست یابیم.

BTC/USDT

بیت کوین در 20 اکتبر به بالاترین قیمت تاریخی جدید خود یعنی 67000 دلار رسید، اما گاوها نتوانستند بریک اوت را حفظ کنند و خرس ها در 21 اکتبر قیمت را به زیر سطح بریک اوت 64854 دلار رساندند. این نشان می دهد که فروشندگان در تلاش برای به تله انداختن گاوهای تهاجمی هستند.

BTC/USDT

نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

خرس ها سعی کردند در 22 اکتبر یک روند بهبودی را آغاز کنند اما ویک بلند در کندل استیک آن روز نشان می دهد که معامله گران در رالی های جزئی به فروش می پردازند. حمایت قوی که باید تحت نظر قرار گیرد، میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) (57778 دلار) است.

اگر قیمت از این حمایت ریباند کند، نشان می دهد که احساسات مثبت است و معامله گران در حال خرید در کف هستند. این امر احتمال بریک در بالای محدوده مقاومت سربار بین 64854 تا 67000 دلار را افزایش می دهد. سپس این جفت ارز می تواند به 75000 دلار برسد.

از سوی دیگر، در صورت بریک قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه، ممکن است فروش تسریع شود و جفت ارز BTC/USDT به میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) (50496 دلار) برسد.

ETH/USDT

در 20 اکتبر، اتر موفق به بریک شد و بالاتر از مقاومت سربار 4027.88 دلار کلوز شد. این روند در 21 اکتبر یک صعود شدید دیگر به همراه داشت که قیمت را به 4375 دلار رساند، درست بالاتر از بالاترین قیمت تاریخی قبلی یعنی 4372.72 دلار.

ETH/USDT

نمودار روزانه ETH/USDT. منبع: TradingView

با این حال، ویک بلند و کلوز منفی در 21 اکتبر نشان می دهد که معامله گران ممکن است به صورت تهاجمی در نزدیکی بالاترین قیمت تاریخی به فروش پرداخته باشند. خرس ها در تلاش هستند تا قیمت را در زیر سطح بریک اوت 4027.88 دلار حفظ کنند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (3712 دلار) صعودی و شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده مثبت نشان می دهد که گاوها همچنان قدرت را در اختیار دارند. اگر قیمت از سطح فعلی ریباند کند، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند تا جفت ETH/USDT را به بالاترین قیمت تاریخی جدید برسانند.

بریک و کلوز زیر خط گردن الگوی معکوس سر و شانه ها (H&S) می تواند نشانه شروع احتمالی اصلاح عمیق تر تا 3200 دلار باشد.

BNB/USDT

بایننس کوین (BNB) از 505.90 دلار کاهش یافت که نشان می دهد خرس ها از مقاومت سربار 518.90 دلار دفاع می کنند. این آلتکوین نمی تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (455 دلار) برسد، و انتظار می رود این سطح به عنوان یک حمایت قوی عمل کند.

BNB

نمودار روزانه BNB/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه ریباند کند، جفت ارز BNB/USDT می تواند یک تلاش دیگر برای رفع موانع سربار در 518.90 دلار انجام دهد. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، این جفت ارز می تواند به سمت هدف الگو یعنی 554 دلار حرکت کند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه صعودی و RSI در محدوده مثبت نشان می دهد که گاوها برتری دارند. در صورت کاهش قیمت و پایین آمدن از میانگین های متحرک، این شرایط می تواند به نفع خرس ها تغییر کند. در صورت بریک به زیر 392.20 دلار ممکن است فروش افزایش یابد.

ADA/USDT

کاردانو (ADA) در 21 اکتبر به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2.18 دلار) رسید، اما گاوها نتوانستند قیمت را به بالای خط مقاومت الگوی مثلث متقارن برسانند. این نشان می دهد که خرس ها به شدت از این سطح دفاع می کنند.

ADA

نمودار روزانه ADA/USDT. منبع: TradingView

فروشندگان در حال حاضر سعی دارند قیمت را به زیر خط حمایت مثلث برسانند. اگر آنها موفق شوند، نشان می دهد که تعادل بین گاوها و خرس ها به سمت منفی متمایل شده است.

پس از آن ممکن است جفت ارز ADA/USDT به حمایت قوی 1.87 دلار برسد. بریک و کلوز زیر این سطح می تواند منجر به فروش ناشی از وحشت شود. بریک و کلوز بالای مثلث اولین نشانه بازگشت گاوها به بازی است. این جفت ارز ممکن است تا 2.47 دلار افزایش یابد و حرکت خود را بالاتر از این مقاومت ادامه دهد.

XRP/USDT

ریپل (XRP) در 21 اکتبر از خط روند نزولی بازگشت، و این امر نشان می دهد که خرس ها از این سطح به شدت دفاع می کنند. در سوی دیگر، گاوها تلاش می کنند تا قیمت را بالاتر از میانگین های متحرک حفظ کنند.

XRP

نمودار روزانه XRP/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت از سطح فعلی ریباند کند، گاوها دوباره سعی می کنند جفت XRP/USDT را به بالای خط روند نزولی برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، این جفت ارز می تواند به 1.41 دلار برسد. بریک و کلوز بالاتر از این مقاومت می تواند قیمت را به 1.66 دلار برساند.

میانگین های متحرک مسطح و RSI نزدیک به نقطه میانی نشان می دهد که ممکن است این جفت برای چند روز در محدوده رنج باقی بماند. بریک و کلوز زیر 1 دلار، مسیر را برای کاهش احتمالی تا حمایت قوی 0.85 دلار هموار می سازد.

SOL/USDT

سولانا (SOL) در 21 اکتبر در بالای محدوده مقاومت سربار بین 171.47 دلار و 177.79 دلار بریک و کلوز کرد. بدین ترتیب، یک الگوی مثلث صعودی را تکمیل کرد، که هدف آن 226.94 دلار است.

SOL

نمودار روزانه SOL/USDT. منبع: TradingView

خرس ها ممکن است در بالاترین قیمت تاریخی کنونی یعنی 216 دلار چالش سختی داشته باشند، اما حرکت قوی سه روز گذشته نشان می دهد که گاوها به صورت تهاجمی در سطوح بالاتر خرید می کنند. بریک و کلوز بالای 216 دلار نشان دهنده از سرگیری روند صعودی است.

برعکس، اگر جفت SOL/USDT از 216 دلار کاهش یابد، تست مجدد 177.79 دلار امکان پذیر است. اگر قیمت از این سطح ریباند کند، نشان می دهد که گاوها همچنان در کف به خرید ادامه می دهند. سپس گاوها دوباره سعی خواهند کرد روند صعودی را از سر بگیرند.

بریک و کلوز زیر 171.47 دلار نشان می دهد که حرکت صعودی احتمالاً تضعیف شده است.

DOT/USDT

پولکادات (DOT) در 20 اکتبر موفق به بریک بالاتر از مقاومت 44.78 دلار شد، که نشان از احتمال از سرگیری حرکت صعودی دارد. خرس ها سعی کردند گاوهای تهاجمی را با پایین آوردن قیمت به سطح بریک اوت 39.02 دلار در 21 اکتبر به تله بیندازند، اما خریداران برنامه های دیگری داشتند.

DOT

نمودار روزانه DOT/USDT. منبع: TradingView

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (38.88 دلار) صعودی و RSI در نزدیکی محدوده اشباع خرید نشان می دهد که گاوها برتری دارند. اگر خریداران قیمت بالای 45 دلار را حفظ کنند، جفت ارز DOT/USDT می تواند مجدداً به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 49.78 دلار برسد.

این سطح ممکن است به عنوان یک مانع سخت عمل کند، اما اگر گاوها مقاومت کنند، این جفت ارز می تواند حرکت صعودی خود را تا 53.90 دلار ادامه دهد. خرس ها باید قیمت را به زیر سطح بریک اوت 38.77 دلار برسانند تا شرایط را به نفع خود تغییر دهند. پس از آن ممکن است این جفت ارز به میانگین متحرک ساده 50 روزه (34.07 دلار) کاهش یابد.

DOGE/USDT

دوج کوین (DOGE) همچنان در خط روند نزولی با مقاومت سختی روبرو است و این نشان می دهد که خرس ها از این سطح به شدت دفاع می کنند. نکته مثبت دیگر این است که گاوها اجازه نداده اند که قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.23 دلار) بریک نموده و در آنجا حفظ شود.

DOGE

نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

اگر گاوها نتوانند قیمت را به بالای خط روند نزولی برسانند و در آنجا حفظ کنند، احتمال بریک به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه افزایش می یابد. این می تواند قیمت را به محدوده حمایت قوی 0.21 دلار تا 0.19 دلار برساند. انتظار می رود گاوها از این محدوده به شدت دفاع کنند.

ریباند قوی از این محدوده حمایت، نشان دهنده اکشن رنج بین 0.19 تا 0.27 دلار برای چند روز خواهد بود. اگر جفت ارز DOGE/USDT صعود کرده و بالای 0.27 دلار کلوز شود، روند به نفع گاوها تغییر خواهد کرد. این جفت ارز می تواند پس از آن به 0.32 دلار و سپس به 0.35 دلار افزایش یابد.

LUNA/USDT

توکن LUNA متعلق به پروتکل ترا در 20 اکتبر تا نزدیکی مقاومت سربار 45.01 دلار افزایش یافت، و در آنجا خرس ها تلاش کردند حرکت صعودی را متوقف کنند. قیمت از سطح مقاومت سربار کاهش یافت اما گاوها در 21 اکتبر از سطح بریک اوت 39.75 دلار دفاع کردند. این نشان می دهد که احساسات مثبت شده است و معامله گران در حال خرید در کف هستند.

LUNA

نمودار روزانه LUNA/USDT. منبع: TradingView

اگر گاوها قیمت را به بالای 45.01 دلار برسانند و در آنجا حفظ کنند، جفت ارز LUNA/USDT می تواند مجدداً به بالاترین قیمت تاریخی یعنی 49.54 دلار دست یابد. این سطح ممکن است دوباره به عنوان یک مانع عمل کند، اما اگر گاوها کاهش بعدی بالاتر از 45.01 دلار را متوقف کنند، چشم انداز یک رکورد تاریخی جدید افزایش می یابد. سپس این جفت ارز می تواند به 60.57 دلار برسد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت سربار کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (39.18 دلار) بریک کند، این کاهش می تواند تا 34.86 دلار ادامه یابد. در صورت کاهش قیمت به زیر 32.50 دلار، فروش ممکن است افزایش یابد.

UNI/USDT

یونی سواپ (UNI) در 20 اکتبر در بالای خط گردن الگوی معکوس H&S بریک و کلوز کرد، اما گاوها نتوانستند از این مزیت استفاده کنند. خرس ها در 21 اکتبر قیمت را به زیر خط گردن کاهش دادند.

UNI

نمودار روزانه UNI/USDT. منبع: TradingView

با این حال، یک نکته مثبت جزئی این است که گاوها اجازه ندادند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (25.46 دلار) برسد. این نشان می دهد که خریداران در هر کف جزئی به خرید می پردازند. اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالای 28 دلار هدایت کنند، جفت ارز UNI/USDT می تواند به 31.41 دلار افزایش یابد.

این سطح ممکن است دوباره به عنوان یک مقاومت سخت عمل کند، اما اگر گاوها از این سد عبور کنند، این جفت ارز می تواند به هدف الگو یعنی 36.98 دلار برسد. برعکس، بریک به زیر میانگین های متحرک می تواند قیمت را تا سطح حمایت قوی 22 دلار کاهش دهد. در صورت از دست دادن این حمایت، روند کوتاه مدت منفی خواهد شد.

 

 

منبع: cointelegraph

400-0801-09-01297

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت 22 اکتبر: بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، کاردانو، ریپل، سولانا، پولکادات، دوج کوین، لونا، یونی سواپ اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconپولکادات به زودی منفجر می شود! – هر آنچه که باید درباره حراج پاراچین پولکادات بدانید! 21 Oct 2021, 7:13 pm

حراج پاراچین پولکادات؛ در اکوسیستم پولکادات چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مثل همیشه، من و FATPIGSIGNALS به تحلیل فاندمنتال های پولکادات و برخی از نقاط معاملاتی عالی می پردازیم.

اکوسیستم پولکادات هنوز از عملکرد کامل برخوردار نیست. با این حال، این به روزرسانی پاراچین ها به این معنی است که پولکادات به زودی آماده میزبانی از پروژه های بلاکچین دیگر بر روی پلتفرم خود خواهد بود. شرکت ها متقاضی دریافت مکانی برای ساخت سابستریت در پولکادات خواهند بود. سابستریت ها در پولکادات معادل قراردادهای هوشمند در اتریوم هستند. بنابراین، توسعه دهندگان می آیند و پروژه های خود را در اکوسیستم پولکادات توسعه می دهند.

کسانی که با شبکه های پولکادات و کوزاما آشنایی ندارند ممکن است اهمیت این موضوع را درک نکنند. این بدان دلیل است که اکثر کارشناسان پولکادات انتظار نداشتند که حراج های پاراچین پولکادات قبل از سال 2022 انجام شود. به نظر می رسد 4 مکان اول پاراچین در اکتبر امسال اعطا می شود. این می تواند تأثیر بسیار صعودی بر قیمت داشته باشد.

پولکادات همچنین یک بلاکچین لایه 1 با قراردادهای هوشمند است. این باعث می شود که این پروژه در میان دیگران به رقیب احتمالی اتریوم تبدیل شود. با این حال، از لحاظ تکنیکال، تفاوت های قابل توجهی بین این دو پروژه وجود دارد.

چارچوب تکنیکال پولکادات شامل یک ریلی چین، پاراچین های متعدد و بریج ها است. ریلی چین، بلاکچین پیشرو در این پروژه است. این بلاکچین به عنوان یک اتصال به پاراچین های مختلف عمل می کند و ارائه دهنده بلاکچین های داخلی منحصر به فرد در اکوسیستم پولکادات است. با این حال، آنها باید از طریق بریج ها با بلاکچین های خارجی مانند اتریوم ارتباط برقرار کنند.

پاراچین های مختلف باید با استیکینگ کوین های DOT، ​​به اصطلاح اسلات های پاراچین را اجاره کنند. این فرآیند از طریق حراج و وثیقه گذاری انجام می شود. بنابراین می توان گفت که پاراچین های منحصر به فرد، که برخی از آنها عملکردها و موارد استفاده کاملاً متفاوتی را ارائه می دهند، همگی برای دستیابی به مکانی در اکوسیستم پولکادات با یکدیگر رقابت می کنند.

بنابراین یکی از بزرگترین محرک های اکوسیستم پولکادات، حراج های پاراچین آتی است. پیش از این رویداد، پروژه ها برای کسب آرای جامعه رقابت می کنند تا یکی از اسلات های محدود پاراچین موجود برای راه اندازی در شبکه را به دست آورند.

تأثیر مثبت بر قیمت پولکادات از طریق کمیابی

بنابراین، به عنوان بخشی از حراج پاراچین، کاربران کوین های DOT خود را برای مدت معینی قفل می کنند به این امید که پروژه مورد پشتیبانی آنها، برنده یکی از اسلات های محدود پاراچین شود. کوین های کاربران تنها زمانی بازگردانده می شود که پروژه در حراج شکست بخورد و کمپین آن به پایان برسد یا برنده شده باشد، اما دسترسی آن به اسلات پاراچین به پایان رسیده باشد.

این موضوع باعث کاهش عرضه در گردش کوین های موجود می شود. این امر به نوبه خود فشار فروش بالقوه را تضعیف می کند و می تواند به نفع قیمت پولکادات باشد.

شبکه پولکادات حراج های پاراچین خود را پس از تکمیل تمام حراج ها در شبکه کوزاما انجام خواهد داد. این فرآیند به طور کامل تست شده است، و تا کنون، پاراچین های مستقر در کوزاما بدون مشکل کار می کنند.

حامی این مقاله، بزرگترین ارائه دهنده سیگنال رمزارز جهان موسوم به Fatpigsignals می باشد. اگر مایل به رشد کوین های خود هستید، این یک مکان ایده آل برای شماست.

اکنون نوبت شماست که بازده FAT را در بازار رمزارز کسب کنید! تیم کرک ما متشکل از معامله گران حرفه ای سیگنال های معاملاتی روزانه را برای شما ارسال می کند. اکنون می‌توانید مانند یک معامله‌گر حرفه‌ای به معامله رمزارزها بپردازید، بدون اینکه تمام روز را در مقابل نمودارها بگذرانید!

به روز رسانی نمودار

بیایید با این واقعیت شروع کنیم که قیمت پولکادات و مسیر آن در نیمه اول سال شباهت های قابل توجهی با قیمت آن در چند ماه گذشته دارد.

مشاهده می کنیم که اندیکاتور RSI در هر دو مورد ابتدا مکرراً در حین حرکت رو به بالا به منطقه اشباع خرید رسیده است. در نتیجه، قیمت پولکادات در مجموع 3 اوج را تشکیل داد که در هر مورد اندکی بالاتر از اوج قبلی بود. در همان زمان، یک واگرایی نزولی آشکار در RSI شکل گرفت. روی هم رفته، این شرایط نشان داد که قیمت پولکادات در آستانه اصلاح است.

نمودار زیر این شباهت ها را نشان می دهد.

چارت DOT/USD فروش گسترده که در نمودار به شکل یک ویک طولانی (2) پس از اولین اوج (1) نشان داده شده است، اولین نشانه واضح این بود که بازار به مرحله ای رسیده است که برداشت سود عمده اولیه منجر به وقوع سیل لیکوئیدیتی خواهد شد. – نتیجه بازار اشباع لوریج، با تعداد زیادی از شرکت کنندگان که پوزیشن های لانگ لوریج را در اختیار داشتند.

پس از آن، قیمت دومین اوج خود را که اندکی بالاتر بود (3) تشکیل داد. این امر همراه با واگرایی نزولی، نشانه دیگری بود که قیمت پولکادات ممکن است در مرحله توزیع وایکوف باشد.

قیمت های کلوز پایین تر از باند حمایت و مقاومت (4) نیز نشان دهنده تسلط فزاینده خریداران در بازار بود. با آخرین اوج (5)، رویداد UTAD مرحله توزیع رخ داد، که می توان آن را تله گاوی نیز نامید.

قیمت پولکادات در یک دوراهی قرار دارد

حراج پاراچین پولکادات

البته حرکت فعلی با حرکت قبلی تفاوت های قابل توجهی نیز دارد.

به عنوان مثال، تست ثانویه (ST) که در بالای نقطه اوج خرید (BC) انجام شد در اینجا ترسیم شده است. این در درجه اول نشان دهنده یک وضعیت اولیه است که در آن خریداران هنوز درجه اشتیاق قابل توجهی از خود نشان می دهند. این شرایط همچنین می تواند نشان دهد که این مرحله بیشتر یک مرحله انباشت مجدد است تا یک مرحله توزیع.

حراج پاراچین پولکادات

از سوی دیگر، ممکن است مرحله فعلی شباهت های بیشتری نسبت به مرحله توزیع قیمت بیت کوین داشته باشد. ما می‌توانیم قیمت مشابهی را در مرحله توزیع بیت کوین مشاهده کنیم، مخصوصاً در گام اولیه حرکت جانبی. اتفاقاً یک ST بالاتر در اینجا نیز شکل گرفت.

همچنین این یک واقعیت است که هنوز به وضوح قابل تشخیص نیست که آیا قیمت پولکادات در حال حاضر در مرحله انباشت قرار دارد یا مرحله توزیع. شرایط هنوز برای تعیین این موضوع مهیا نیست. بنابراین، ما در این مرحله از پیش بینی خودداری می کنیم.

یک اکوسیستم کامل در حال شکل گیری است

بنابراین ما پیش بینی صعودی برای پولکادات داریم و با نزدیک شدن به حراج های پاراچین، اخبار صعودی پولکادات به زودی منتشر خواهد شد. آنچه که می تواند شبکه را تقویت کند، اکوسیستم وسیعی است که در حال شکل گیری برای این بلاکچین است.

همانطور که از نمودار بالا مشخص است، اکوسیستم پولکادات طی یک سال گذشته رشد گسترده ای داشته است. در حال حاضر تنها تعداد کمی از شبکه های رقیب در این فضا توانسته اند از اندازه فعلی آن پیشی بگیرند.

با انتشار اخبار پولکادات مبنی بر راه اندازی حراج های پاراچین به زودی، این اکوسیستم به احتمال زیاد به رشد سریع خود ادامه خواهد داد و از پروژه های جدید استقبال خواهد کرد.

چند اسلات پاراچین پولکادات وجود دارد؟

بدون شک، سوال مهم در این زمینه این است که در ابتدا چند اسلات از این نوع موجود خواهد بود.

بر اساس محدودیت های نظری و محاسباتی، هدف و انتظار فعلی این است که تقریباً 100 اسلات پاراچین در پولکادات ارائه خواهد شد. البته بهینه سازی های احتمالی در آینده می تواند این تعداد را افزایش دهد.

در عین حال، مدتی طول می کشد تا بلاکچین پولکادات حتی بتواند از 100 اسلات پاراچین مورد نظر به طور کامل پشتیبانی کند. احتمالاً آنها به مرور زمان به صورت تدریجی به سیستم اضافه می شوند. علاوه بر این، همه فضاها از طریق حراج اختصاص داده نخواهد شد.

این بدان معناست که تعداد اسلات های پاراچین به ویژه در روزهای اولیه بسیار کم خواهد بود. بر این اساس، رقابت بزرگی بین پروژه ها برای به دست آوردن یکی از اسلات های مورد نظر در اسرع وقت وجود خواهد داشت و همه آنها باید کوین های DOT را برای مدت بیشتری در شبکه سپرده گذاری کنند.

نتیجه گیری

این اکوسیستم در حال حاضر به اندازه قابل توجهی رسیده است. این نشان می دهد که رقابت زیادی برای اسلات ها وجود خواهد داشت. در اینجا توکن DOT مهره اصلی برای ورود سریع تر به پروژه ها است.

بنابراین، انتظار می رود که تقاضا برای توکن DOT در هفته های آینده همچنان افزایش یابد. سپس این حراجی ها به کمبود بیشتر کوین های در گردش منجر می شود. این نیز به نوبه خود ممکن است به دلیل فشار فروش کمتر، تأثیر مثبتی بر قیمت پولکادات داشته باشد.

بنابراین، از یک سو، حراج ها موجب افزایش تقاضا می شود، در حالی که در همان زمان به طور فزاینده ای عرضه را محدود می کند.

در هر صورت، حرکت جانبی کنونی باید به صورت دقیق بررسی شود. ما می خواهیم به خوانندگان خود توصیه کنیم تا به دنبال نشانه های بیشتری باشند که اطلاعات مضاعفی را در مورد مرحله ای که در اینجا به آن پرداختیم ارائه می نمایند. البته، ما نیز در مورد قیمت توکن پولکادات اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای پیش بینی نوسانات، باید گذشته را مورد بررسی قرار دهید، که نیاز به تحلیل تکنیکال و فاندمنتال پولکادات (DOT) دارد. این تحقیق شامل استفاده از گراف ها و نمودارها برای بررسی ارزش یک کوین در یک دوره زمانی خاص است. برای تشخیص روندهای آماری برای معاملات کوتاه مدت، باید از یک بازه زمانی مناسب استفاده کنید. ممکن است لازم باشد روندها را در بازه ساعتی، روزانه، هفتگی یا ماهانه بررسی کنید. همچنین باید تحقیقات تاریخی نیز انجام شود. هنگام تحلیل بازار، باید در نظر گرفت که کوین ها در گذشته چگونه عمل کرده اند و پس از تغییر قابل توجه صعودی یا نزولی، با چه سرعتی بازگشته یا اصلاح نموده اند.

 

 

منبع: medium

400-0762-09-01296

نوشته پولکادات به زودی منفجر می شود! – هر آنچه که باید درباره حراج پاراچین پولکادات بدانید! اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconETF بیت کوین BITO سریعترین ETF ای است که تا به حال به 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسیده است 21 Oct 2021, 12:19 pm

ETF  مرتبط با بیت کوین ProShares تنها در دو روز به 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسید.

  • ETF مرتبط با بیت کوین ProShares تنها در دو روز به 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسید که یک رکورد برای صنعت ETF محسوب می شود.
  • ETF طلای GLD رکورد قبلی را در اختیار داشت و طی سه روز پس از راه اندازی در سال 2004 از مرز 1 میلیارد دلار عبور کرد.
  • دومین ETF فیوچرز بیت کوین قرار است هفته آینده راه اندازی شود.

ETF استراتژی بیت کوین ProShares ($BITO)، اولین صندوق قابل معامله مرتبط با بیت کوین در ایالات متحده، به سریع ترین ETF ای تبدیل شده است که تا به حال به مرز یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) رسیده است.

سه روز طول کشید تا دارنده رکورد قبلی یعنی ETF طلای GLD، از ده رقم عبور کند و $BITO تنها در دو روز موفق به انجام این کار شد. این صندوق از زمان آغاز به کار در روز گذشته، به حجم معاملات بیش از 2 میلیارد دلار دست یافته است.

BITO دیروز به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری جایگزین برای سرمایه گذاران خرد و نهادی که علاقه مند به دسترسی غیر مستقیم به بیت کوین هستند، آغاز به کار کرد. این صندوق در قراردادهای فیوچرز بیت کوین سرمایه گذاری می کند، نه BTC واقعی، و بنابراین افزایش قیمت سهام این صندوق ممکن است از قیمت بازار اسپات بیت کوین پیروی نکند.

سرمایه گذاری ETF در معاملات فیوچرز بیت کوین به جای هولد واقعی BTC، روشی بود که توسط گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مطرح شد. در ماه سپتامبر، گنسلر گفت درخواست هایی که به دنبال دسترسی به بیت کوین از طریق قراردادهای فیوچرز تحت نظارت CME هستند، شانس بیشتری برای تصویب خواهند داشت و به نگرانی‌های مربوط به «حفاظت از سرمایه‌گذاران» اشاره کرد.

کمی بیشتر از یک ماه بعد، اولین ETF مرتبط با BTC در ایالات متحده شروع به کار کرد. دومین درخواست مرتبط با BTC موسوم به ETF استراتژی بیت کوین VanEck (XBTF) تأییدیه نظارتی را برای ارائه در این کشور دریافت کرده است و قرار است معاملات خود را در 25 اکتبر آغاز نماید.

این که آیا یک ETF فیوچرز بیت کوین خواهد توانست سطح بالاتری از حفاظت از سرمایه گذاران را نسبت به یک ETF اسپات BTC فراهم کند یا خیر، مورد تردید است. در هر صورت، سرمایه گذاران می توانند با خرید و هولد بیت کوین واقعی توسط خود، بالاترین سطح حفاظت را انتخاب کنند. اگرچه برای این کار دقت و مهارت زیادی مورد نیاز است، اما یادگیری چگونگی حاکمیت مالی در بیت کوین فرصتی است که مطمئناً در دراز مدت به کسب سود خواهد انجامید.

 

 

منبع: bitcoinmagazine

400-0761-09-01295

نوشته ETF بیت کوین BITO سریعترین ETF ای است که تا به حال به 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسیده است اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconپولکادات و اتریوم 2.0 – نگاهی به سولوشن های توسعه مقیاس پذیری آینده 20 Oct 2021, 6:55 pm

اتریوم 2.0 و پولکادات، پروتکل های مبتنی بر شاردینگ هستند که غلبه بر چالش های مقیاس پذیری پیش روی بلاکچین های قدیمی را نوید می دهند. ریلی چین و بیکن چین اگرچه اندکی با یکدیگر تفاوت دارند اما یک جهش مهم دیگر به ویژه در زمینه تعامل پذیری را نشان می دهند.

پارتیشن بندی مشکل: شاردینگ بار از طریق شاردینگ

مقیاس پذیری یکی از موضوعات بحث برانگیز پس از مواجهه شبکه ها با محدودیت ها در سال گذشته بوده است. با این حال، مدت ها قبل از اینکه این مطلب به موضوع اصلی تبدیل شود، توسعه دهندگان چندین زاویه حمله را ترسیم نمودند. با وجود راه اندازی موفقیت آمیز رویکردهای لایه 2 در سال 2021، سولوشن های شاردینگ لایه 1 مدتهاست که در حال توسعه هستند.

وقتی صحبت از پروتکل های پارتیشن بندی شده بلاکچین می شود، پولکادات و اتریوم 2.0 برجسته ترین نام هایی هستند که این روش مقیاس پذیری را دنبال می کنند. این پارتیشن ها یا شاردها ابزاری برای انجام تراکنش ها در شاردهای جداگانه به همراه پروتکلی برای ارسال پیام بین شاردها هستند. هر دو شبکه از طریق شاردینگ، یک سولوشن عالی برای افزایش چشمگیر عملکرد و ظرفیت شبکه بدون افزایش ملزومات سخت افزاری نود یا کاهش میزان تمرکززدایی ارائه می دهند.

نمی توان این واقعیت را انکار کرد که در سطح تکنیکال مرکزی، پولکادات منابع زیادی را از اتریوم استخراج کرده است. با این حال، وقتی صحبت از فناوری می شود، به ویژه در زمینه نحوه استفاده پولکادات و اتریوم 2.0 از مفهوم شاردینگ، چندین تفاوت قابل توجه وجود دارد که توسعه دهندگان و کاربران باید در نظر بگیرند.

برای شروع، همه شاردهای موجود در اتریوم 2.0 دارای عملکرد انتقال حالت (STF) یکسانی هستند که یک اینترفیس را برای اجرای قرارداد هوشمند ارائه می دهد. به این ترتیب، قراردادهای موجود بر روی یک شارد واحد می توانند پیام های ناهمزمان را با سایر شاردها به اشتراک بگذارند. لایه پایه (زنجیره اصلی) اتریوم 2.0، که تحت عنوان بیکن چین شناخته می شود، امکان اجرای قراردادها و تراکنش های هوشمند را از طریق اینترفیس eWasm (Wasm اتریوم) فراهم می کند. طبق طراحی، اتریوم 2.0 از 64 شارد پشتیبانی می کند، که در آن هر شارد نشان دهنده یک بلاکچین و تراکنش های انجام شده بر روی آن بلاکچین است.

پولکادات از انواع مختلف شاردینگ استفاده می کند. این شبکه دارای یک زنجیره اصلی به نام ریلی چین است. شاردها در شبکه پولکادات، پاراچین نامیده می شوند که می توانند تراکنش های موازی را نیز انجام دهند و با ریلی چین مرتبط هستند. بر خلاف اتریوم 2.0، که در حال حاضر 64 شارد را پشتیبانی می کند، پولکادات در حال حاضر از 100 پاراچین (شارد) پشتیبانی می کند و این پاراچین ها به یک اینترفیس کاربری واحد مانند eWasm اتر 2.0 متکی نیستند. در عوض، هر پاراچین می تواند به صورت جداگانه به ریلی چین متصل شود، و بدین ترتیب انعطاف پذیری لازم را در اختیار توسعه دهندگان این پاراچین ها قرار دهد تا قوانین خاص خود را در مورد نحوه تغییر حالت تعیین کنند.

به زبان ساده، بیکن چین اتریوم 2.0 را به عنوان یک پورت USB و شاردها را به عنوان کابل های USB در نظر بگیرید. فقط آن شاردهایی که شکل مناسب کابل USB را دارند می توانند به پورت USB متصل شوند. از سوی دیگر، ریلی چین پولکادات مانند یک سوکت جهانی عمل می کند، به این معنی که همه پاراتیدها می توانند به طور یکپارچه به آن متصل شوند.

به غیر از این، فرآیند حاکمیت برای اتریوم 2.0 قرار است از یک مدل خارج از زنجیره پیروی کند، که به یک هارد فورک نیاز خواهد داشت. اما مدل حاکمیت پولکادات به صورت زنجیره ای است و به صورت مستقل تصویب شده است و امکان به روزرسانی یکپارچه تر را برای آن مهیا می کند. در نهایت، مکانیسم انتخاب اعتبارسنج اصلی برای هر دو نیز متفاوت است زیرا پولکادات امکان دسترسی قوی و تضمین اعتبار با تعداد کمتری از اعتبارسنج ها در هر شارد را ارائه می دهد.

نگاهی اجمالی به آینده بر اساس زمان حال

توسعه و پیاده سازی اتریوم 2.0 که به آن سرنیتی نیز گفته می شود، در حال انجام است. در حال حاضر، بیکن چین فعال است و استیکینگ را در اتریوم ارائه می دهد و زمینه را برای به روزرسانی های آتی فراهم می کند. با این حال، ادغام اتریوم شبکه اصلی با بیکن چین و افزودن شارد چین ها به تدریج در مراحل مختلف انجام خواهد شد. بر اساس پیش بینی ها زمان راه اندازی سال 2022 خواهد بود، اگرچه خریدهای بزرگ اخیر تجهیزات استخراج اتریوم به این معناست که برخی از ذینفعان متقاعد نشده اند که انتشار به موقع در راه است.

در همین حال، پولکادات به عنوان یک پروژه بلاکچین نسل بعدی، از سال 2020 توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این پلتفرم، که علیرغم ماهیت خسته کننده این عبارت رایج، اغلب به عنوان قاتل اتریوم نامیده می شود، خود را به عنوان یک جایگزین بالقوه مطرح کرده است که می تواند چالش های مقیاس پذیری اتریوم را حل کند.

شبکه آزمایشی پولکادات موسوم به کوزاما راه اندازی شده است و با یک مدل شاردینگ مشابه به صورت موفقیت آمیزی در حال فعالیت است. این شبکه چندین وام جمعی را انجام داده و میلیون ها تراکنش را پردازش کرده است، و چندین پروژه امیدوار کننده برای اسلات های محدود پاراچین پیشنهاد داده است. در حال حاضر، حراج اسلات های پاراچین پولکادات در ماه نوامبر انجام خواهد شد و پروژه وارد مرحله پنجم و نهایی از فرآیند راه اندازی خود می شود و با سلاح شاردینگ اتریوم را شکست می دهد.

در حالی که نتیجه رقابت شاردینگ لزوماً این نخواهد بود که تمام دستاوردها به برنده تعلق بگیرد، اما پولکادات حداقل چند سال از اتریوم 2.0 جلوتر است. با این وجود، علیرغم اشتیاق تعامل پذیری بسیاری از پروژه ها برای کار با اسلات های پاراچین پولکادات، نباید اکوسیستم وسیع اتریوم را دست کم گرفت. با این حال، به جای مقایسه دو زنجیره در زمینه TVL های بالاتر یا dapp های بیشتر، بهتر است این رابطه را از لحاظ کارایی بهتر برای اکوسیستم رمزارز بررسی نماییم.

هنگامی که همه پروپوزال های بهبود اتریوم (EIP) برای اتریوم 2.0 اجرا شوند و پاراچین های پولکادات به ریلی چین متصل شوند، نحوه تعامل هر دو پلتفرم بسیار جذاب خواهد بود. با فرض اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود، شبکه ها قادر خواهند بود یکدیگر را تکمیل کنند تا بتوانند یک بنیان تعامل پذیر با برنامه های غیر متمرکز (dapp های) نسل بعدی و پروتکل های مالی غیر متمرکز (دیفای) را ارائه نمایند، که توان بیشتر، هزینه کمتر و مقیاس پذیری برای پشتیبانی از استفاده گسترده از بلاکچین را فراهم می آورد.

 

 

منبع: news.bitcoin

400-0760-09-01294

نوشته پولکادات و اتریوم 2.0 – نگاهی به سولوشن های توسعه مقیاس پذیری آینده اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconETF بیت کوین ProShares در اولین روز خود رکورد حجم معاملات را ثبت کرد، قیمت BTC از 64000 دلار عبور می کند 20 Oct 2021, 3:42 pm

  • ETF بیت کوین ProShares در نخستین روز خود واکنش غافلگیرکننده ای دریافت کرد و با 1 میلیارد دلار گردش معاملاتی همراه بود.

  • بیت کوین (BTC) بالاترین کلوز روزانه تاریخی خود را بالاتر از 64200 دلار ثبت کرد و به اوج قیمت تاریخی خود نزدیک شد.

روز سه شنبه، 19 اکتبر، ETF استراتژی بیت کوین Proshares در بورس نیویورک (NYSE) در میان هیاهوی گسترده آغاز به کار کرد. این ETF بیت کوین امکان دسترسی به بزرگترین رمزارز جهان را از طریق قراردادهای فیوچرز بیت کوین به جای مالکیت کامل آن فراهم می نماید.

ETF استراتژی بیت کوین Proshares در NYSE با نماد تیکر BITO در حال معامله است. در بدو ورود، سهام BITO در NYSE با افزایش 5 درصدی روبرو شد و روز سه شنبه در سطح 41.94 دلار کلوز شد. بر اساس داده های بلومبرگ، ETF بیت کوین Proshares دومین صندوق پر معامله در تاریخ بازار است.

BITO با ثبت رکورد گردش مالی 1 میلیارد دلاری، پس از BlackRock US Carbon Transition Readiness ETF در رتبه دوم قرار دارد. جامعه رمزارز و همچنین سرمایه گذاران وال استریت مدتهاست که در انتظار ETF بیت کوین هستند. سیمئون هایمن، استراتژیست سرمایه گذاری جهانی در ProShares در گفتگو با تلویزیون بلومبرگ گفت:

ما واقعاً هیجان زده ایم که BITO، اولین ETF مرتبط با بیت کوین را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورده ایم تا بتوانند از آن به عنوان فرصتی مهم برای سرمایه گذاری راحت در بیت کوین از طریق حساب کارگزاری عادی خود بهره ببرند. بدین ترتیب بسیاری از افرادی که منتظر راهی آسان و روشی قدرتمند برای انجام این کار بوده اند می توانند اکنون به این عرصه ورود کرده و آن را در پورتفولیوی خود در اختیار داشته باشند.

برخی تحلیلگران در مورد چشم انداز BITO بسیار خوشبین هستند. به گفته یکی از فعالان بیت کوین به نام تام لی، بنیانگذار Fundstrat Global Advisors، این ETF بیت کوین مبتنی بر فیوچرز ProShares می تواند بیش از 50 میلیارد دلار ورودی را در سال اول جذب کند.

قیمت بیت کوین از 64000 دلار فراتر رفت

واکنش قیمت بیت کوین با راه اندازی اولین ETF بیت کوین ایالات متحده همخوانی داشت. در 24 ساعت گذشته، قیمت بیت کوین با 3% افزایش دیگر به بیش از 64000 دلار رسید. جالب اینجاست که بیت کوین بالاترین کلوز کندل روزانه در تاریخ خود را ثبت کرده است.

لارک دیویس

@TheCryptoLark

بالاترین کلوز کندل روزانه بیت کوین در تاریخ!!!

تا کنون در ماه اکتبر، سرمایه گذاران BTC قیمت BTC را به سمت بالا سوق داده اند. بیت کوین از ابتدای سه ماهه چهارم 2021 بیش از 45% افزایش یافته است که دلیل آن خوش بینی ناشی از راه اندازی ETF بیت کوین می باشد. با این حال، مارک یوسکو، مدیرعامل Morgan Creek، معتقد است که احتمالاً در کوتاه مدت شاهد پولبک خواهیم بود. از سوی دیگر، بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت بیت کوین تا پایان امسال به 100 هزار دلار برسد.

اما به نظر می رسد خوش بینی در مورد ETF بیت کوین به این زودی ها پایان نمی یابد. تحلیلگران پیش بینی می کنند که در روز چهارشنبه 20 اکتبر، ETF استراتژی بیت کوین Valkyrie با تیکر BTFD آغاز به کار کند.

از سوی دیگر، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی رمزارز جهان موسوم به گری اسکیل در حال کار بر روی تبدیل صندوق بیت کوین خود به یک ETF بیت کوین اسپات است. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ گفت که زمان بندی مورد انتظار برای این اقدام یک سال تا 18 ماه خواهد بود. بالچوناس در گفتگو با یاهو فاینانس اظهار داشت:

گری گنسلر در واقع با قانون 1933 چندان راحت نیست. اگر مجبور باشم که برای آن تاریخ اعلام کنم، احتمالاً یک سال تا هجده ماه دیگر خواهد بود.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0759-09-01293

نوشته ETF بیت کوین ProShares در اولین روز خود رکورد حجم معاملات را ثبت کرد، قیمت BTC از 64000 دلار عبور می کند اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconتعداد نهنگ های بزرگ بیت کوین با سرعت هشدار دهنده ای کاهش می یابد – این به چه معناست 20 Oct 2021, 12:01 pm

نکات کلیدی

  • روند صعودی درخشان اخیر بیت کوین مدل S2F ارائه شده توسط PlanB را دنبال کرده است.
  • برخی معیارهای نزولی وجود دارد و داده های گلس نود نشان می دهد که نهنگ های بیت کوین در حال کاهش هستند.
  • با این حال، نهنگ های کوچکتر در حال افزایش هستند و حتی داده ها نشان می دهند فشار فروش پایین است.

بیت کوین در این ماه روند صعودی گسترده ای را طی کرده است. رمزارز پیشگام در ماه اکتبر 38.9% افزایش یافته است. قیمت این رمزارز از سطح 60000 دلار که آخرین بار در آوریل بدان دست یافت، گذشته است و به نظر می رسد بالاترین رکورد تاریخی قبلی خود را هدف قرار داده است. قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود 64079 دلار است.

TradingView

نمودار BTCUSD ارائه توسط TradingView

به نظر می رسد بازار به همان شیوه ای عمل می کند که تحلیلگری با نام مستعار PlanB، خالق مدل ارزش گذاری سهام به جریان (S2F) بیت کوین پیش بینی کرده بود. پیش بینی PlanB در ماه ژوئن، زمانی که بیت کوین در حدود 43000 دلار معامله می شد، این بود که بیت کوین در بدترین سناریو با قیمت 63000 دلار معامله خواهد شد و در نهایت تا دسامبر قیمت آن از 6 رقم عبور می کند. قابل ذکر است که پیش بینی قیمت های وی برای ماه های آگوست و سپتامبر نیز به حقیقت پیوست.

PlanB در ماه ژوئن گفت:

«بدترین سناریوی من برای 2021 (قیمت/بر اساس زنجیره): اوت> 47 هزار، سپتامبر> 43 هزار، اکتبر> 63 هزار، نوامبر> 98 هزار، دسامبر> 135 هزار.»

با وجود احساسات بسیار صعودی بازار، یک معیار نشان می دهد که نهنگ های بزرگ بیت کوین در حال کاهش هستند. همانطور که اولین بار توسط کالین وو روزنامه نگار رمزارز اشاره شد، داده های گلس نود نشان داد که تعداد «نهنگ های بیت کوین» (اصطلاحی برای توصیف سازمان ها یا اشخاصی که دارایی های بزرگ بیت کوین را در اختیار دارند) که بیش از 10000 بیت کوین را هولد نموده اند در کمترین حد تاریخی خود یعنی سطح 82 قرار داشت.

با این حال، وو خاطرنشان می کند که نهنگ های کوچکتر (کیف پول هایی که بین 100 تا 1000 BTC در اختیار داشتند) در پنج هفته گذشته به گزارش سانتیمنت – یک پلتفرم تجزیه و تحلیل رفتار رمزارز – به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در حالی که کاهش نهنگ های بزرگ برای بازار کاملاً نگران کننده است، نظاره کنندگان از این واقعیت که نهنگ های کوچکتر در حال افزایش هستند احساس آرامش می کنند.

یکی دیگر از معیارهای صعودی، کاهش فشار فروش در بازار است که توسط کی یونگ جو، مدیرعامل وب سایت تحلیل زنجیره ای بیت کوین Cryptoquant مطرح شد. وی در توئیت اخیر خود به این موضوع اشاره می کند که درست مانند نقاط شروع روند صعودی در سال گذشته، فشار فروش بالقوه نسبتاً ضعیف است. او با اشاره به وجود تعداد زیادی از استیبل کوین ها در صرافی های رمزارز، ادعای خود را تأیید می کند و می گوید امیدوار است که آنها موجب افزایش قیمت ها شوند.

در همین حال، افزایش بیت کوین عمدتاً به تصویب SEC برای ETF بیت کوین نسبت داده شده است. در حالی که ناظران پیش تر همه برنامه ها را رد می کردند، انتظار می رود این واقعیت که آنها ETF  استراتژی بیت کوین ProShares را تصویب کرده اند، قیمت بیت کوین را افزایش دهد.

در مقایسه با رمزارز پیشگام، عملکرد بازار آلتکوین های برتر از جمله اتریوم، کاردانو، XRP و سولانا اخیراً بسیار آرام بوده است. تنها استثنای موجود، بایننس کوین (BNB) است که در 7 روز گذشته پس از اطلاعیه بایننس مبنی بر راه اندازی صندوق یک میلیارد دلاری حمایت از اکوسیستم، 12.7% افزایش یافته است.

 

 

منبع: zycrypto

400-0758-09-01292

نوشته تعداد نهنگ های بزرگ بیت کوین با سرعت هشدار دهنده ای کاهش می یابد – این به چه معناست اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconبه گفته یک تحلیلگر رمزارز محبوب، در این چرخه یک آلتکوین از سولانا، بایننس کوین، کاردانو، اتریوم و بیت کوین بهتر عمل خواهد کرد 19 Oct 2021, 6:19 pm

یک تحلیلگر پرطرفدار می گوید در این چرخه گاوی، رمزارزی وجود دارد که می تواند عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) و چهار آلتکوین نامدار داشته باشد.

یکی از تحلیلگران رمزارز با نام مستعار کاپو (Capo) به 180000 دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که سلطه بیت کوین، که ارزش بازار بیت کوین در مقایسه با بقیه بازارهای رمزارز است، به نظر رشد بیشتری خواهد داشت، اما احتمالاً در سطح 50000 با مقاومت سختی مواجه خواهد شد.

این تحلیلگر می گوید آخرین باری که بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود رسید، سلطه بیت کوین در نهایت در اوج متوقف شد و سقوط کرد و آلتکوین ها را به مرحله جدیدی فرستاد. به گفته کاپو، همان سناریو ممکن است به زودی اتفاق بیفتد.

«به روز رسانی BTC.D

این حرکت تا 49% الی 50% بیشتر نخواهد رفت

آخرین باری که $BTC به یک رکورد تاریخی جدید دست یافت، سلطه آن برای چند روز به افزایش خود ادامه داد.

دیر یا زود، کف های جدیدی را ایجاد خواهد کرد. من تا پایان چرخه آلتکوین ها را نگه می دارم.»

one-بیت کوین

منبع: کاپو / توئیتر

بر اساس پیش بینی این تحلیلگر هنگامی که سرمایه ها حرکت خود را به سوی آلتکوین ها آغاز کنند، اتریوم به میزان زیادی از بیت کوین پیشی می گیرد. او همچنین خاطرنشان می کند که جفت بیت کوین آن (ETH/BTC) در حال تشکیل یک ساختار صعودی است که نشان می دهد بالاترین قیمت تاریخی نزدیک است.

«$ETH/BTC

جهش شدید در محدوده ای که شبیه خرید / انباشت مجدد است. این یک کف بالاتر از یک ساختار صعودی است. به نظر من، روند نزولی اتفاق نمی افتد.

این برای فصل آلتکوین ها خوب است.»

two

منبع: کاپو / توئیتر

با عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین، کاپو پیش بینی می کند که کاردانو (ADA) از ETH، بایننس کوین (BNB) از کاردانو و سولانا (SOL) از بایننس کوین بهتر عمل کند.

آلتکوینی که به پیش بینی این تحلیلگر از همه آنها بهتر عمل خواهد کرد، پلتفرم قرارداد هوشمند پولکادات (DOT) می باشد.

عملکرد مورد انتظار تا پایان چرخه:

$DOT > $SOL > $BNB > $ADA > $ETH > $BTC”

به گزارش CoinGecko، پولکادات در حال حاضر پس از بازیابی گسترده از قیمت 11 دلار در ماه ژوئیه، با قیمت 40 دلار در حال معامله است.

در نهایت، این استراتژیست پیش بینی می کند که کل چرخه بازار رمزارز زمانی پایان می یابد که بیت کوین بالاتر از سطح 150000 دلار معامله شود، که حدود 145% از قیمت فعلی بالاتر است.

 

 

منبع: dailyhodl

400-0757-09-01291

نوشته به گفته یک تحلیلگر رمزارز محبوب، در این چرخه یک آلتکوین از سولانا، بایننس کوین، کاردانو، اتریوم و بیت کوین بهتر عمل خواهد کرد اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconبه عقیده معامله گر رمزارز، مایکل ون دی پوپ، آینده اتریوم، سولانا و الروند به این صورت خواهد بود 19 Oct 2021, 1:58 pm

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر و معامله گر رمزارز، در حال ترسیم مسیر بالقوه ای برای پلتفرم های قرارداد هوشمند اتریوم و سولانا و همچنین بلاکچین مقیاس اینترنتی الروند می باشد.

در یک جلسه استراتژی جدید، ون دی پوپ به 135000 دنبال کننده خود در یوتیوب می گوید که انتظار دارد اتریوم (ETH) یک بار دیگر قبل از بریک اوت نهایی، به مقاومت 3900 دلار خود برخورد نماید.

«در این مرحله، ما برای سومین بار با مقاومت روبرو هستیم با این فرض که ممکن است شاهد افزایش قیمت باشیم (حرکت به سوی 4000 دلار) و سپس کمی اصلاح پیش رو داشته باشیم و پس از انجام حرکت اصلاحی در بیت کوین و ETH به مسیر خود ادامه دهیم. در آن صورت، احتمالاً در حدود 4000 دلار همچنان با ضربه مواجه خواهیم شد.»

چارت ETH/USDT

منبع: ون دی پوپ / توئیتر

در مورد سولانا (SOL)، این استراتژیست رمزارز انتظار دارد که هفتمین دارایی بزرگ رمزارز قبل از اینکه روند صعودی خود را مجدداً آغاز کند و به بالاترین قیمت تاریخی جدید خود یعنی 240 دلار برسد، همچنان اصلاح خود را ادامه خواهد داد.

«در این مرحله، صادقانه بگویم، ورود به عرصه سولانا دقت و مهارت زیادی نیاز دارد. اگر به بررسی پرایس اکشن بپردازیم، باید برای ورود منتظر سطوح حمایت باشید. بنابراین باید به این محدوده ها (122 دلار، 97 دلار و 78 دلار) دقت کنید تا به طور بالقوه پوزیشن خود را برای مرحله بعدی اتخاذ کنید، زیرا فرض بر این است که ما به احتمال زیاد در فاز بعدی این چرخه گاوی از آن عبور خواهیم کرد.»

آخرین کوینی که این معامله گر به بررسی آن می پردازد، الروند در برابر بیت کوین (EGLD/BTC) است، که به گفته وی، آماده ایجاد یک کف بالاتر در قیمت معاملاتی فعلی خود یعنی 0.0036 BTC به ارزش 222.87 دلار است.

«اولین نقطه قابل توجه در EGLD»

چارت EGLD/BTC

منبع: ون دی پوپ / توئیتر

بر اساس نمودار این معامله گر، به نظر می رسد EGLD/BTC آماده است تا رالی خود را به سوی بالاترین قیمت تاریخی جدید یعنی 0.007 BTC (433.36 دلار) آغاز نماید، که به معنای افزایش 94 درصدی از قیمت های فعلی است.

 

 

منبع: dailyhodl

400-0756-09-01290

نوشته به عقیده معامله گر رمزارز، مایکل ون دی پوپ، آینده اتریوم، سولانا و الروند به این صورت خواهد بود اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 4.376 ثانيه.