تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

کتابخانه الکترونیکی کتاب سبز

مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

Faviconدانلود کتاب رمان تیکا 25 Jun 2018, 2:00 am

کتاب رمان تیکا به قلم فریده هاشمی داستان زندگی دختری به نام تیکا را روایت می‌کند که همراه پدر مادر خواهر و دو برادرش زندگی سختی را می‌گذراندند تا این‌که...

در بخشی از کتاب رمان تیکا می‌خوانید:

باورش نمی‌شد. دختر در آیینه را نمی‌شناخت؛ عروس زیبا که در انتظار دامادش بود. چهره‌ی جدیدش را دوست داشت. لباس عروس ساتن سفید رنگ زیبا پوشیده‌ای بود که به درخواست خودش پارچه‌اش را از بازار خریده و طرحش را به خیاط داده بود تا برایش بدوزد؛ البته خودش هم خیلی کمک کرده بود. عاشق لباس شده بود. آستین‌هایش تا قسمت آرنج ساده بود، ولی بعد از آن مدل کلوش می‌خورد.

با صدای خانم آرایشگر به خود آمد.

- عروس خانم بدو آقا دوماد اومدند. به خاطر کفش‌های پاشنه بلندش مجبور بود آرام، آرام راه برود. سرش پایین بود و اولین چیزی که دید کفش‌های براق و مشکی علی‌اکبر بود. رویش را نداشت که سرش را بلند کند. دستی زیر چانه‌اش را گرفت و سرش را بلند کرد. خدای من این علی‌اکبر بود. اول از همه موهایش جلب توجه می‌کرد؛ رنگ‌شان به خاکستری تغییر داده بود و خیلی جوان‌تر از حد معمول به نظر می‌رسید. غرق در جذابیت بی‌حد علی‌اکبر بود، احساس می‌کرد قدرت ایستادن را دیگر ندارد؛ نه این دیگر در توانش نبود. با هر زحمتی بود از پله‌های آرایشگاه پایین آمدند و سوار بر سمند سفید و آرایش شده‌ی علی‌اکبر شدند...به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب نمایشنامه کمدی عبدی و ننه هاجر 25 Jun 2018, 1:59 am

کتاب نمایشنامه کمدی عبدی و ننه هاجر به قلم حدیث سیرجانیان به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بخشی از کتاب نمایشنامه کمدی عبدی و ننه هاجر می‌خوانید:

ـ عبدی: خب خودت گفتی با یه پا منم که بچه حرف گوش کنیم گوش کردم
ـ ننه هاجر: برو سریع بیرون نبینمت اروم شم...هوف مغزمو خورد (درحال کشیدن قلیون به قاب عکس مرحوم شوهرش نگاه میکنه)
ـ :اه اقا میرزا کجایی یادگاریت داره داماد میشه نره‌غولی شده واسه خودش اق میرزا شوهر قشنگم بی‌تو با خاطره‌هایت چه کنم اه عزیزم کجایی دقیقا کجایی کجایی تو بی‌ من تو بی من کجایییی اهههههه خدایا...خیلی خب تا عبدی نیومده یه دلی از عزا در بیارم (به سمت کمد میره و قابلمه چلوکبابی که قایم کرده برمیداره و مشغول غذا خوردن میشه)
(عبدی و طناز وارد می‌شوند)
ـ عبدی: اه ببخشید طناز خانم حواسم به شما نبود به شما معرفی میکنم رفیق بی کلک مادرم...مادرم طناز خانم...اه ننههههه تک خوری کردی باز ـ(به سمت دیگ می‌دود)
ـ طناز: بی‌شخصیت مونگول... . . اه وا سلام هاجر خانم احوال‌تون چطوره؟
ـ ننه هاجر: سلام دختر خوش‌اومدی مگه میشه تورو دید و خوب نباشم نوم خدا نوم خدا بفرما بشین
ـ عبدی: اره والا نون خدا نوممم خدا ماشاالله...اه چیزه میگه طناز خانم چی میل دارید بیارم بلوپونید؟؟؟
ـ طناز : چییییی؟ با من بودی؟
- عبدی: نههه با ننم بودم چی سرو میکنید بانو؟
- طناز: اییییش چندش
ـ ننه هاجر: عبدی سریع سفره پهن کنه دختره مردم ضعف میکنه
ـ عبدی: الهییییی ضعفم میکنه
ـ طناز: خاله جون زحمت نکش من باید برم خونه منتظرم هستن
ـ عبدی: طناز خانم عجله نکن عجله کار بچه شیطونه
(عبدی سفر میندازه و همه غذاها جلوی طناز میزاره)
ـ عبدی: بفرمایید چیزیم کم بود بگیدا تعارف نکنید میگم ننم درست کنه واستون
ـ ننه هاجر: بدبخته زن ندیده (با چشم غره نگاه می‌کند و ظرف غذا به سمت خود می‌کشد)به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب تاثیرات متقابل گاهشماری‌های جهان باستان 24 Jun 2018, 3:36 am

کتاب تاثیرات متقابل گاهشماری‌های جهان باستان (ایرانی و مصری) نوشته‌ی اسماء معصومی نژاد، به بیان گاهشماری‌های رایج مصر کهن و شکل و چگونگی آن‌ها و همچنین تاثیرات گاهشماری مصر باستان بر گاهشماری ایرانی و همچنین شباهت‌های بین تقویم مصری و ایرانی می‌پردازد.

مصر سرزمینی است که با وابسته بودن حیات اجتماعی خود به نیل و سلطه‌ی دینی خدایان آسمانی توانست به ریاضیات پیشرفته‌ای نسبت به سایر سرزمین‌های هم‌جوار خود دست یابد. گاهشماری در این سرزمین از اوایل هزاره‌ی سوم ه. ق جریان داشته است. مصر، گاهشماری یا بهتر بگوییم گاهشماری‌هایی را دارا بوده که هر یک کارکرد‌ها و الزامات خاصی را در جامعه‌ی کهن آن زمان داشتند. گاهشماری قمری که حاصل اولین تلاش مصریان برای محاسبه‌ی زمان بود و در اختیار کاهنان قرار گرفته بود تا موقع جشن خدایان خود و انجام فرامین دینی خود را بدانند اما با جابه‌‌جایی فصل‌ها و کبیسه‌هایش گاهشماری را برای مردمان عادی و امورات دولتی دشوار ساخته بود. به همین سبب گاهشماری گردان و یا عرفی 360 روزه و پس از آن هم گاهشماری 360 روزه را به وجود آورند و… فرضیاتی وجود دارد که ایرانیان در دوران هخامنشیان اصول گاهشماری اوستایی نو را از مصریان الهام گرفتند و با اعمال تغییراتی آن را به صورت گاهشماری رسمی و عرفی، جایگزین گاهشماری اوستایی کهن کردند. این الهامات که به نظر می‌رسد از دوره‌ی هخامنشیان و با ورود داریوش یکم به مصر شروع شد، حاکی از پیشرفت و توانایی بالای مصریان در محاسبه‌ی دقیق زمان است. با این حال ایرانیان هم در دوران هخامنشیان تاثیرات قابل توجهی بر روی گاهشماری مصری گذاشتند.

در بخشی از کتاب تاثیرات متقابل گاهشماری‌های جهان باستان می‌خوانیم:

گاهشماری ثابت یا سوتیس
همان‌گونه که گفته شد بزرگ‌ترین ایراد گاهشماری عرفی گردان بودن آن بود به همین سبب یم هوتپ وزیر مشهور فرعون سلسله‌ی «جوزر» که نوزدهمین شاه از خاندان منس به حساب می‌آید سال را 1/4 روز محاسبه کرد اما روشی که او اتخاذ کرده بود، یک دقیقه از 1/4 روز جلوتر بود. این گاهشماری همزمان در کنار گاهشماری قمری برای تعیین فرائض دینی و برگزاری جشن‌ها به کار می‌رفته است.

مدارک بی‌ابهام دلالت بر این دارد که مصریان در تمام مدت حیات تمدن و فرهنگ خود عصرهایی طولانی زمان را با دوره‌هایی اندازه می‌گرفته‌اند که در آن یک پدیده‌ی نجومی از یک دوره‌ی گاهشماری گذر می‌کرده است. مثلاً می‌بینیم دوره‌ی سوتیسی عبارت از آن دوره‌ای است که طلوع صبحگاهی شباهنگ سرتاسر پهنه‌ی ۳۶۵ روز سال گاهشماری را طی می‌کند: ١۴۵۶ سال در نخستین دور که از سال ۲۷۶۹ ق. م آغاز شد. ١۴۵۵ سال در دوره‌ی بعدی از آغاز دوره‌ای در سال ١۳١۳ ق. م و دوره‌ی بعد که در سال ١۳۸ میلادی شروع شد. این دوره‌ها را «دور ابدیت» نام نهاده بودند که به آن دور ققنوسی نیز می‌گویند.

مصریان موفق شدند روز و شب را به ١۲ ساعت تقسیم کنند چون می‌پنداشتند اختران در زندگی انسان تأثیر می‌گذاشتند. اختر‌گویان مدعی شدند می‌توانند روزهای سعد و نحس را پیشگویی کنند....به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب سفر با دوچرخه 24 Jun 2018, 3:35 am

در کتاب سفر با دوچرخه به قلم آیدین غفارنژاد مهربانی اطلاعات لازم برای شروع سفر با دوچرخه، مهارت‌های لازم، تجهیزات دوچرخه، مسیر‌ها و هر آن‌چه برای سفر با دوچرخه نیاز است در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

در بخشی از کتاب سفر با دوچرخه می‌خوانید:

سفر با دوچرخه بر اساس اینکه شما تصمیم داشته باشید تنهایی به سفر بروید و یا با دوستان‌تان همراه شوید و یا در قالب یک گروه بزرگ سفر را تجربه کنید می‌تواند بسیار متفاوت باشد. وقتی که تنهایی سفر می‌کنید، این شما هستید که تعیین می‌کنید با چه سرعتی حرکت کنید، کجا برای نوشیدن فنجانی قهوه توقف کنید و کجا برای عکاسی بایستید، شما تعیین می‌کنید که برای هر روزتان چقدر هزینه کنید بدون اینکه مجبور باشید از محدودیت‌های گروه برای هزینه‌های یکپارچه مثل خوردن غذا در رستورانی خاص تبعیت کنید. و اگر خسته‌اید می‌توانید سفرتان را برای یک روز تعطیل کنید. هنگامی که تنها هستید، فرصت زیادی دارید تا با فکرهایتان مشغول باشید. در پایان شما احساس موفقیت ویژه‌ای خواهد داشت چون انعطاف‌پذیری و قدرت لازم را داشته‌اید که بتوانید به تنهایی به چالش‌های پیش‌رو در مسیر غلبه کنید.

سفر به تنهایی می‌تواند برخی مواقع مشکل باشد. مثلا در مسیرهایی که از کویر و بیابان می‌گذرند و وقتی در روز بیش از ۱۰ بار پنچری داشتید و کسی برای کمک و روحیه دادن به شما نبود، ممکن است سفر برای شما آزار‌دهنده باشد. سفر با دوستان دقیقا عکس این است. اگر با دوستان سفر کنید شما کسانی را دارید که گذر از مراحل مسیر را با آن‌ها جشن بگیرید. همچنین در شرایطی که شما بیمار شوید، دوچرخه‌تان آسیب بیند و یا دچار طوفان شوید کسی را دارید که یاری‌تان کند. ولی با دقت انتخاب کنید. کسانی که در خانه دوستان خوبی هستند لزوما دوستان خوبی برای سفر نیستند. بسیار ضروری است که قبل از برنامه‌ریزی برای سفر، مطمئن شوید که در خصوص جزئیات آن دیدگاه‌های مشترکی دارید. وقتی شما دوست دارید دوچرخه سواری را ساعت ۷ شروع کنید ولی دوستتان مایل است دیر از خواب بیدار شود شرایط شما به جای شرایط تفریح بیشتر استرس خواهد بود.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب زندگی‌نامه آگاتا کریستی 24 Jun 2018, 3:35 am

کتاب زندگی‌نامه آگاتا کریستی نوشته‌ی علیرضا حسن زاده به معرفی آگاتا کریستی پرفروش‌ترین نویسنده‌ی جهان و بیان بخشی از زندگی وی می‌پردازد.

آگاتا کریستی نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود. او با نام مستعار مری وستماگوت (Mary Westmacott) داستان‌های عاشقانه و رومانتیک نیز نوشته است، ولی شهرت اصلی‌اش به خاطر ۶۶ رمان جنایی اوست.

داستان‌های آگاتا کریستی(agatha christie) به خصوص آن دسته که درباره ماجراهای کارآگاه هرکول پوآرو یا خانم مارپل هستند، نه تنها لقب «ملکه جنایت» را برای او به ارمغان آوردند بلکه وی را به عنوان یکی از مهم‌ترین و مبتکرترین نویسندگانی که در راه توسعه و تکامل داستان‌های جنایی کوشیده‌اند نیز معرفی و مطرح کردند.

در بخشی از کتاب زندگی‌نامه آگاتا کریستی می‌خوانیم:

در هشتم دسامبر ۱۹۲۶ وقتی در سانینگ دیل واقع در برکشر زندگی می‌کرد به مدت ده روز ناپدید گردید و روزنامه‌ها در این مورد جاروجنجال فراوانی به پا کردند. اتومبیل او در یک گودال گچ پیدا شد و خود او را نیز نهایتا در هتلی واقع در مروگیت یافتند. آگاتا اتاق هتل را با نام خانمی که اخیرا شوهرش اعتراف کرده بود با وی رابطه عاشقانه دارد کرایه کرده بود و در توضیح این ماجرا ادعا کرده بود که در اثر ضربه روحی ناشی از مرگ مادر و خیانت شوهر دچار فراموشی گردیده بوده است.

در مورد این که آیا کل این ماجرا یک کار تبلیغاتی بوده است یا خیر، کماکان نظرات ضدونقیض‌اند. در آن زمان نگاه کلی مردم نسبت به ناپدید شدن آگاتا منفی بود و بسیاری بر این باور بودند که آن ترفند تبلیغاتی مبالغ قابل توجهی هزینه روی دست مالیات‌دهندگان کشور گذاشته است. در سال ۱۹۷۹ این ماجرای ناپدید شدن دست‌مایه فیلمی شد به نام آگاتا، که در آن وانسا ردگریو در نقش آگاتا کریستی ظاهر می‌شود.

آگاتا در سال ۱۹۳۰ با باستان‌شناسی به نام سر ماکس مالووان که ۱۴ سال از او جوان‌تر بود ازدواج کرد و با او به سفرهای فراوانی رفت. رد پای این سفرها و شهرها و کشورهایی را که او از آن‌ها دیدن می‌کرد می‌توان در بیشتر داستان‌هایش که وقایع آن‌ها در کشورهای شرقی (خاور‌میانه رخ می‌دهند دید. ازدواج او با هالووان در ابتدا ازدواجی موفق و شاد بود. این ازدواج توانست با وجود ماجراجویی‌های عشقی خارج از ازدواج عالووان مدتی نسبتا طولانی دوام بیاورد....به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود نشریه مجازی گاهان در کتاب‌شناسی ادیان و عرفان 24 Jun 2018, 3:33 am

نشریه مجازی گاهان در کتاب‌شناسی ادیان و عرفان نوشته‌ی حامدرضا کریمی به بررسی دین‌شناسی و تاثیر عوامل مختلف در اعتقادات مختلف دینی می‌پردازد.

در بخشی از نشریه مجازی گاهان در کتاب‌شناسی ادیان و عرفان می‌خوانید:

این تحقیق را می‌توان اولین بررسی چند‌بعدی از وضعیت زنان بودیست در بریتانیا در نظر گرفت که بر مبنای تحقیقات معاصر بودیسم و تئوری‌های جامعه‌شناسی بنا شده و چگونگی و چرایی جریان‌یابی موفق بودیسم در خارج از محدوده وطنی خود و در بریتانیا را دنبال می‌کنند. این تحقیق همچنین جامعه بریتانیا را از لحاظ بافتار با سایر جوامع غربی و شرقی که بودیسم در آن‌ها مجال ظهور یافته است، مقایسه می‌کند. این اثر از لحاظ موضوع در نوع خود بدیع و تازه است و با جزییات دقیق که ناشی از بررسی‌های دقیق میدانی چندین سنت و گروه بودیست فعال در انگلستان است، به بررسی درمه‌های شخصی زنان بودیستی که معتقد به طی طریق در آن هستند، می‌پردازد.

در این تحقیق، زندگی، پس‌زمینه‌ها، نحوه اولین آشنایی با آموزه‌های بودیسم، استادان و طریقت‌های آن‌ها، در جامعه زنانه، مورد واکاوی قرار می‌گیرد. واکاوی نویسنده به قدری دقیق است که حتی از اهلیت، مکان، وضعیت تاهل، نظم و انضباط، قدرت شخصیت، وضعیت سلسله مراتبی در روابط اجتماعی و سنت‌های رایج در زندگی افراد مورد بررسی خود نیز غافل نمی‌شود. هدف اصلی این اثر پیدا کردن سرچشمه‌های آبشخور انگیزه در تغییر دین و تحلیل آن‌ها در بافتار جامعه معاصر انگلستان است.

به اعتقاد نویسنده و ناشری می‌توان این اثر را گزینه خوبی در مطالعات دانشگاهی و آکادمیک دین معاصر، بودیسم، مطالعات دین‌شناسی، مطالعات چلسیت، مطالعات آسیا و جامعه شناسی دین دانست. انتخاب موضوع زنان در بودیسم، با گرایشات فمینیستی نویسنده نیز بی‌ارتباط نیست و در غایت هدف او می‌توان تلاش برای ارتباط این دو موضوع را نیز مشاهده کرد، زیرا که به اعتقاد نویسنده نوع خدای معرفی شده در بودیسم، خدایی غیر‌شخصی و غیر‌جنسیت‌گرا است و از این رو مورد اقبال جامعه زنان قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که تا سال ۲۰۱۱ تعداد ۱۷۸۰۰۰ نفر در قالب تغییر دین در انگلستان رسما به بودیسم پیوستند که در میان آن می‌توان به گرایشات بودایی دیوید بکهام، فوتبالیست مشهور، نیز اشاره کرد. بودیسم ترواده که بیشتر در سریلانکا، برهه و تایلند رواج دارد، به واسطه تلاش‌های علمی Pali Text Society به عموم مردم بریتانیا شناسانده شد. امروزه جمعیت پیروان ترواده در سراسر جهان به ۱۵۰ میلیون نفر می‌رسد و طی دهه‌های اخیر در غرب و هند رو به افزایش گذارده است.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب مجموعه سوالات درس مدیریت اقتصادی واحدهای پرورش طیور 24 Jun 2018, 3:33 am

کتاب مجموعه سؤالات درس مدیریت اقتصادی واحدهای پرورش طیور به قلم علی شهنوازی، محسن رضازاده و محمدرضا زین العابدین زاده به تحریر درآمده است.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب شرط‌بندی 21 Jun 2018, 8:56 pm

کتاب شرط‌بندی به قلم آنتون چخوف در مورد شرط‌بندی یک مرد بانک‌دار و یک وکیل جوان می‌باشد که این شرط‌بندی به قیمت زندگی یک نفر و از دست دادن پول کلان برای شخص دیگر تمام می‌شود.

آنتون پاولوویچ چِخوف (Anton Pavlovich Chekhov) داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته روس است که هر چند زندگی کوتاهی داشت و همین زندگی کوتاه همراه با بیماری بود، اما بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفرید. او را مهم‌ترین داستان کوتاه‌نویس برمی‌شمارند و در زمینه نمایش‌نامه‌نویسی نیز آثار برجسته‌ای از خود به جا گذاشته‌است.

وی را پس از شکسپیر بزرگ‌ترین نمایش‌نامه‌نویس می‌دانند. چخوف در چهل و چهار سالگی بر اثر ابتلا به بیماری سل درگذشت.

در بخشی از کتاب شرط‌بندی (‌The Bet) می‌خوانید:

او سپس آن‌چه بعد از مهمانی اتفاق افتاد را نیز به خاطر آورد. تصمیم بر این شد که وکیل باید به زندانی شدن تحت مراقبت شدید در گوشه‌ای از باغ خانه‌ی بانک‌دار تن در دهد. توافق شد که در طول این مدت او از حق وارد شدن به خانه، دیدن مردم، شنیدن صدای مردم و دریافت نامه و روزنامه محروم خواهد بود. او اجازه داشت یک آلت موسیقی داشته باشد، کتاب بخواند، نامه بنویسد، مشروب بنوشد و سیگار بکشد.

طبق توافق‌نامه او می‌توانست فقط در سکوت از طریق پنجره‌ی کوچکی که برای همین کار ساخته شده بود با دنیای خارج ارتباط داشته باشد. او می‌توانست هر تعداد لوازم مورد نیاز، کتاب، موسیقی، نوشیدنی را با فرستادن یادداشتی از پنجره دریافت کند. توافق‌نامه ریزترین جزئیات را نیز در بر می‌گرفت که دوران حبس وکیل را به شدت منزوی می‌کرد. و او را ملزم می‌ساخت که از ساعت دوازده تاریخ چهارده نوامبر، دقیقا پانزده سال در حبس بماند. کوچک‌ترین تلاش وکیل برای تخطی از شرایط حتى فرار دو دقیقه قبل از موعد مقرر، بانک‌دار را از تعهد پرداخت دو میلیون به او خلاص می‌ساخت.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود فصلنامه علمی حقوقی قانون یار - دوره چهارم - زمستان ۱۳۹۶ 21 Jun 2018, 8:50 pm

در فصلنامه علمی حقوقی قانون یار - دوره چهارم - زمستان ۱۳۹۶، به تفسیر مباحثی چون مسئولیت دولت‌ها، حقوق بین‌الملل دریاها و شهدای ترور در حقوق ایران و بین‌الملل با سطح علمی و کیفی بالایی پرداخته شده است.

عناوین مطرح شده در شماره چهارم فصلنامه قانون‌یار:

سخن سردبیر
بهنام اسدی
بررسی قراردادهای ساخت و ساز در نظام دولتی
وحید خسروی
دکتر افشین جعفری
حقوق شهدای ترور از منظر ایران و حقوق بین‌الملل
فروزان لطفی
فاطمه آریافر
عقد صلح در مقام بیع
دکتر سید ابراهیم موسوی
محسن علی نژادی
نقش فرهنگ در پیشگیری از جرم
سعید شاه پور جانی
حقوق دیپلماتیک در اسلام
آریا عزیزی
جایگاه حقوقی قوه قضاییه در پیشگیری اجتماعی
محمد صبح دل
ابهامات و موانع قانونی حقوق شهروندی
اکبر شهریاری
دیوان بین‌المللی دادگستری، مسائل انتخاب شده مسئولیت دولت
محمد کاویانی طالقانی مقدم
راه‌های مقابله و جلوگیری از فرار مالیاتی
محمد رضایی سیابیدی
دفاع مشروع در حقوق جزایی ایران
علیرضا رضایی سیابیدی
استنباط احکام قصص از شرایع گذشته
شکوفه رضایی سیابیدی
دکتر عبدالله غلامی
عوامل مؤثر جرم زا در ارتکاب جرم قاچاق کالا
دکتر علی رزمان
مسئولیت دولت‌ها و جرائم بین المللی
آیدا برزگر
نقش پلیس در پیشگیری از جرائم
عباس درویشی
تحلیل حقوق بین‌الملل دریاها با نگاهی بر جایگاه ایران در زمینه بین‌الملل
فریده صوفیبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب قاصدکی در هوای تو 21 Jun 2018, 8:50 pm

کتاب قاصدکی در هوای تو به قلم سارا پورجوادی دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از اشعار نو به سبک‌ عاشقانه با بیانی زیبا و دلنشین است.

در بخشی از کتاب قاصدکی در هوای تو می‌خوانیم:

بهشت
تا جایی که یادم هست
الله لا اله الا هو»
و هرجایی که سینه‌ام سوخت
خلصنی من النار یا رب!»
و اکنون «الغوث الغوث!»
پیاده آمدم
در کف دستی چشم
تبرک آوردم از زمزم
قلبم آن قدر پا کوبید و شیون کرد
که روحم جوشید
برای گل‌های بهشتی که
تو در باغچه خانه‌ات بر پا داشته‌ای
نمی‌خواهم که در بهشتت باشم
می‌خواهم نفوذ کنم
در جان گل‌هایت:
تو نفس بکشی
و من در عمق وجودت فرو روم.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 0.166 ثانيه.