تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

کتابخانه الکترونیکی کتاب سبز

مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

Faviconدانلود کتاب استراتژی چیست و چطور در کسب‌و‌کارها شما را به هدف می‌رساند؟ 23 May 2019, 9:49 pm

کتاب استراتژی چیست و چطور در کسب‌و‌کارها شما را به هدف می‌رساند؟ نوشته‌ی مهران منصوری فر، شما را با مفهوم استراتژی، مزایا و فواید آن و همچنین روش تنظیم یک استراتژی مؤثر و کارآمد آشنا می‌کند.

به خاطر داشته باشید که همگی مؤلفه‌های مرتبط با بازاریابی، از جمله وب‌سایت، تبلیغات، بیلبورد، سئو، ایمیل مارکتینگ و موارد مشابه، همگی جزئیات یا تاکتیک‌های بازاریابی و ابزارهایی محسوب می‌شوند که به شما کمک می‌کنند تا به جایی که می‌خواهید دست یابید؛ اما مقصد شما نخواهند بود. طبیعتاً بدون یک مقصد و برنامه‌ریزی برای انتخاب و دنبال کردن بهترین مسیر به منظور رسیدن به آن مقصد همه‌ی آن تاکتیک‌ها فقط وقت، انرژی و پول شما را هدر می‌دهند، بدون اینکه نتیجه‌ای را دربرداشته باشند. چیزی که در اینجا می‌تواند دستتان را بگیرد و چراغ راهتان باشد، «استراتژی» است.  

در بخشی از کتاب استراتژی چیست و چطور در کسب‌و‌کارها شما را به هدف می‌رساند؟ می‌خوانیم:

استراتژی چیست؟
بهترین پاسخی که می‌توان به سؤال استراتژی چیست داد این است که «استراتژی یک برنامه عملیاتی است که برای دستیابی به یک هدف مشخص طراحی شده است.» به کمک استراتژی تلاش می‌کنیم تا موقعیت بهتری را نسبت به رقبا به دست بیاوریم.

پر واضح است که هیچ‌گاه نمی‌توانیم تردید و ریسک را از فرآیند تدوین استراتژی جدا کنیم، چرا که پای آینده در میان است؛ بنابراین، همیشه گزینه‌های مختلفی وجود خواهد داشت که باید از میان آن‌ها مجموعه‌ای از اقدامات را انتخاب کنیم. در واقع، استراتژی بیش از آنکه یک برنامه قطعی و ثابت باشد، مجموعه‌ای از «گزینه‌ها یا انتخاب‌های استراتژیک» است.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب خونریزی مغزی 23 May 2019, 9:47 pm

کتاب خونریزی مغزی داستان کوتاهی به قلم محدثه فارسی، درباره‌ی زنی است که ادعا ‌می‌کند همسر و فرزندش را از او گرفته‌اند. رازی در زندگی او پنهان است! آیا حرف‌هایش صحت دارد یا خیر؟ هیچ‌کس ‌نمی‌داند ولی نه! یک نفر ‌می‌داند! فردی که زن با تمام سعی ‌می‌خواهد او اعتراف کند. آیا موفق ‌خواهد شد؟

در بخشی از کتاب خونریزی مغزی می‌خوانیم:

بعد از پشت میز بلند شد. بعد از رفتن او، پدر و مادرش لبخند رضایتی زدند و آن‌ها هم بلند شدند و محوطه را ترک کردند، خدمتکار با تعجب به حرف‌های ماحی فکر کرد، چرا حماقت می‌کند؟ سرش را تکان داد و به سرعت مشغول جمع کردن میز شد، باید با ماحی صحبت کند، عذاب وجدان داشت!

بعد از جمع کردن ظرف‌ها به سمت اتاق ماحی رفت. دستانش را در هم گره زد و آب دهانش را برای بار هزارم قورت داد، بالاخره خود را راضی کرد و دستانش را باز کرد و تقه‌ای بر در زد، بعد از چند لحظه در باز شد و چهره‌ی زیبای ماحی نمایان شد.
ماحی به صورت خدمتکار لبخندی زد و گفت:
- مشکلی پیش آمده شکوه خانم؟
خدمتکار لبخندی از روی استرس زد و گفت:
- باید با هم صحبت کنیم خانم!
ماحی اما خسته بود، با درماندگی لبخند شرمگینی زد و گفت:
- می‌شود بگذاری برای بعد؟ می‌خواهم بخوابم... واقعاً خسته‌ام!
شکوه خانم وقتی دید او انقدر خسته است، گفت:
- باشد، خسته نباشید خانم.

ماحی سرش را به نشانه‌ی احترام تکان داد و در را به آرامی بست و به سوی تختش پناه برد، دلش خواب می‌خواست، یک خواب عمیق و رویایی و بدون هیچ کابوسی دستانش را درهم گره می‌زند، برای بار هزارم لبانش را می‌گزد و با چشمانی پر استرس به دکتر خیره می‌شود، دکتر همچنان در حال مطالعه‌ی آن کاغذ بود، سرش را بلند کرد و گفت:
- مطمئنی اسمش همین است؟به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب استان شناسی همدان 23 May 2019, 9:47 pm

کتاب استان شناسی همدان از دروس پایه‌ی دهم دوره‌ی دوم متوسطه محسوب می‌شود و به بررسی مباحثی از جمله جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، ویژگی‌های فرهنگی، پیشینه‌ی تاریخی، توانمندی‌ها و شکوفایی استان همدان پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

همدان یکی از کلان شهرهای ایران در منطقهه‌ی غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان می‌باشد. این شهر در دامنه‌ی کوه الوند قرار گرفته است و از شهرهای سردسیر ایران محسب می‌شود. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان نقطه سر خط 22 May 2019, 2:26 pm

کتاب رمان نقطه سر خط اثری عاشانه و اجتماعی است که بیش از نصف ماجراهای آن واقعی و بقیه ساخته‌ی ذهن نویسنده هستند. این رمان قصد هیچ گونه توهینی به شخصیت، صنف، فرهنگ و قومیتی ندارد. تمامی اسامی مستعار و زمان و مکان کاملاً اتفاقی هستند.

در بخشی از کتاب رمان نقطه سر خط می‌خوانیم:

نگاهی به ساعتم انداختم … نیم ساعتی از موعد مقرر خوابگاه دیرتر رسیده بودم و توی دلم دعا دعا می‌کردم نگهبان امشب آقای کامیاب باشه. پیرمرد مهربونی که با دوتا گردن کج کردن راضی می‌شد اسممون توی لیست تأخیریا وارد نشه. با لبخند از فاصله 200 متری برای امیر دست تکون دادم و همزمان با وروودم به ساختمون نوساز خوابگاه تک تک لحظه‌هایی که امروزو با هم داشتیم توی ذهنم مرور شد.

– اسمتونو وارد لیست نکردین
آقای حیدری، ملقب به شاهین… گیرترین نگهبون خوابگاه. شانسم، درسته تو حلقم!!
در حالیکه داشتم در دل زمزمه می‌کردم الحق بچه‌ها خوب اسمی برات گذاشتن، با لبخند نگامو از کله‌ی کچلش گرفتم و اسممو تو دفتر تأخیریا وارد کردم.
– اون آقایی که شما رو تا اینجا رسوند کی بود؟
ابروهامو با تعجب بالا دادم و تو ذهنم دو دو تا چارتا می‌کردم که حالا چی باید بهش بگم و در دل نالیدم: امیر چقدر بهت گفتم سر کوچه پیاده‌ام کن.
– استادم بود

نگاهمو با خباثت ازش گرفتم و گفتم: دکتر مهرانفر رو می‌شناسین؟
و در دل ادامه دادم البته دور از جون امیر
– معاون آموزشی دانشگاهو می‌گم
– خب؟
– ایشون منو رسوندن
– می‌تونم زنگ بزنم برگردن تا مطمئن شین
– نیازی نیست. اون گوشه که نوشته همراه کی بیرون بودی رو بنویس، دکتر مهرانفر
ای گندت بزنن حیدری.
یعنی فردا ناظمه خوابگاه لیستو چک می‌کنه؟!
ولش کن مریم الان از زیر دست این شاهین در برو نهایتش فردا یه چیزی سر هم می‌کنی.
با لبخندی که توش کلی فحش و دری وری پنهان بود نگامو از قد قناص و بلندش گرفتم و اسم دکتر مهرانفرو با کلی دعا و صلوات وارد کردم.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟ 22 May 2019, 2:26 pm

کتاب گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟ نوشته‌ی مهران منصوری فر، شما را با نحوه‌ی عملکرد یکی از ابزارهای درآمدزای گوگل آشنا می‌کند.

گوگل ادسنس (AdSense) از زمان معرفی در سال 2003 به صاحبان بسیاری از وب‌سایت‌ها کمک کرده تا بدون نیاز به تعامل مستقیم با آگهی‌دهنده‌ها از وب‌سایت خود درآمد کسب کنند. شما نیز فارغ از نوع و مقیاس کسب‌وکارتان می‌توانید بخشی از شبکه تبلیغاتی ادسنس باشید و به کسب درآمد بپردازید. اگر به تازگی وبلاگی به راه انداخته‌اید، یا وب‌سایتی دارید که می‌خواهید از طریق آن پول در بیاورید، گوگل ادسنس می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

در بخشی از کتاب گوگل ادسنس چیست و چگونه می‌توان از آن درآمد کسب کرد؟ می‌خوانیم:

ادسنس محصولی از گوگل است که می‌تواند به هر کسی که وب‌سایت دارد کمک کند تا از طریق درج تبلیغات گوگل در وب‌سایت خود به کسب درآمد مشغول شود. در اینجا به صورت فهرست‌وار به برجسته‌ترین نکات مرتبط با ادسنس اشاره می‌کنیم:
- ادسنس به گوگل تعلق دارد؛
- بخش عمده‌ای از درآمد گوگل از این پلتفرم به دست می‌آید؛
- تبلیغات ادسنس در وب‌سایت‌هایی نمایش داده می‌شود که در برنامه گوگل ادسنس شرکت می‌کنند؛ به این وب‌سایت‌ها AdSense Publisher یا به فارسی، «ناشران ادسنس» گفته می‌شود. 
- ادسنس پلتفرمی برای ناشران است؛ یعنی آن‌هایی که یک وب‌سایت دارند و می‌خواهند تبلیغات گوگل را در وب‌سایت خود نمایش بدهند. پلتفرم گوگل برای آگهی‌دهنده‌ها؛ یعنی آن‌هایی که می‌خواهند محصولات یا خدمات خود را از طریق گوگل تبلیغ کنند Google Ads نام دارد؛
- تبلیغات ادسنس در موبایل نیز قابل نمایش است؛
- ادسنس با EPC (درآمد به ازای کلیک) و CPC (هزینه به ازای کلیک) کار می‌کند. ناشران در ازای کلیک‌هایی که بر روی تبلیغات می‌شود پول دریافت می‌کنند؛
- در حال حاضر سهم ناشران ادسنس از درآمد تبلیغات 68 درصد و سهم گوگل 32 درصد است. این یعنی اگر مثلاً یک آگهی‌دهنده برای هر کلیک یک دلار پرداخت کند، 68 سنت آن به ناشر و 32 سنتش به گوگل خواهد رسید؛
- هر فرد بالای 18 سالی که وب‌سایتی مطابق با قوانین خاص پلتفرم ادسنس گوگل داشته باشد می‌تواند در این برنامه شرکت کند؛
- ادسنس قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد و هیچ توجیهی را برای تخطی از آن‌ها نمی‌پذیرد. اطلاع از این قوانین و پیروی از آن‌ها بر عهده ناشران است؛
- ادسنس تبلیغات مختلفی دارد که در وب‌سایت‌های معمولی، ویدئوها، بازی‌ها، اپ‌های موبایل و بسترهای دیگر قابل نمایش هستند؛
- تبلیغات ادسنس قالب‌ها و اندازه‌های مختلفی دارند؛ از جمله تبلیغات متنی و تبلیغات تصویری؛
- گوگل هر ماه با ناشران تسویه حساب می‌کند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب روزه سپر مومن به ضمیمه احکام روزه 22 May 2019, 2:25 pm

کتاب روزه سپر مومن به ضمیمه احکام روزه نوشته‌ی سید محمد علی علوی گرگانی، به شرح ماه مهمانی خدا و فضیلت‌های آن می‌پردازد.

ماه رمضان ماه بهار قرآن و ایام ضیافت الهی و مائده‌های آسمانی است؛ ماه وزیدن نفحات الهی و گشوده شدن درهای رحمت و مغفرت خداوندی که هر سال با فرا رسیدن آن، جان تازه‌ای در کالبد وجودتان می‌دمد. خداوند بزرگ در این ماه با فراخوانی بندگان خویش بر خوان گسترده‌اش هیچ لطف و عنایتی را از آنان دریغ نمی‌کند و تمام برکات را در دسترس آنان قرار داده است.

در بخشی از کتاب روزه سپر مومن به ضمیمه احکام روزه می‌خوانیم:

در روایات اسلامی برای روزه داری آدابی ذکر شده و کسانی که صرفاً تلاوت قرآن می‌کنند، ولی به آیات و احکام آن عمل نمی‌کنند و یا آنکه از روزه داری تنها رنج گرسنگی و تشنگی را می‌کشند و به وسیله گناه، تأثیر روزه را از بین می‌برند و ماه مبارک رمضان و فضای معنوی آن تأثیری بر اشخاص بر جای نمی‌گذارد، مورد نکوهش قرار گرفته‌اند.

چنان که پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم به زنی که با زبان روزه کنیز خود را دشنام می‌داد فرمودند: چگونه روزه داری؟ و حال آنکه کنیزت را دشنام می‌دهی؟! روزه فقط خودداری از خوردن و آشامیدن نیست، بلکه خداوند آن را علاوه بر این دو، مانع کارها و سخنان زشت که روزه را بی‌اثر می‌کنند قرار داده است، چه کم هستند روزه داران و چه بسیارند کسانی که گرسنگی می‌کشند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب ویتامین‌ها 22 May 2019, 2:25 pm

کتاب ویتامین‌ها نوشته‌ی نسیم دارابی، به معرفی کامل و بررسی دقیق ویتامین‌ها، مواد غذایی حاوی آن‌ها، مقدار مجاز مصرف، عوارض مصرف بیش از حد و نحوه‌ی صحیح مصرف آن‌ها می‌پردازد.

ویتامین ماده‌ای است که به مقدار بسیار کم وجودش برای رشد و نمو و و اعضای بدن ضروری و کمبود آن موجب بروز اختلالات مخصوص می‌شود. تغذیه‌ی ناقص و رژیم غذایی نامناسب سبب کمبود ویتامین‌ها و باعث وجود بیماری‌های مختلف می‌گردد. ویتامین‌ها سبب تسهیل روند سوخت و ساز بدن اسیدهای آمینه، چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها می‌شوند، در نتیجه ترمیم سلول‌های بدن را میسر می‌کنند.

در بخشی از کتاب ویتامین‌ها می‌خوانیم:

ویتامین‌ها انواع مختلفی دارند و کمبود آن‌ها می‌تواند عوارض خطرناکی برای بدنمان داشته باشد کمبود ویتامین همراه با نشانه‌هایی است که به وضوح قابل درک است.

اگر شما وعده‌های غذایی منظم ندارید، ممکن است که مواد مغذی به میزان مناسب دریافت نمی‌کنید؛ کمبود ویتامین، می‌تواند به صورت خستگی، انرژی کم، تحریک پذیری، درد و سایر علائم خود را نشان دهد. اگر این علائم را مشاهده کردید، برای یک تشخیص مناسب به پزشک مراجعه کنید. کمبود ویتامین‌های مختلف در بدن نشانه‌ها و عوارضی دارند که زنگ خطری برای سلامت است.

 به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان دختری از جنس شیشه 21 May 2019, 4:08 pm

کتاب رمان دختری از جنس شیشه درباره‌ی دختری است که بر خلاف ظاهر تند و تیز و برنده‌اش، دلی همچون شیشه شفاف و شکننده دارد. روزگار از پاکی و سادگی این دختر سوء استفاده می‌کند و ضربه‌ای به او می‌زند که شیشه‌ی دلش ترک می‌خورد؛ ولی او اجازه نمی‌دهد که این شیشه بشکند و جلوی روزگار قد علم می‌کند و شیشه‌ی دلش را ترمیم می‌کند.

در بخشی از کتاب رمان دختری از جنس شیشه می‌خوانیم:

سعی کردم بغضمو قورت بدم. آروم گفتم:
– سلام.
ماهان با صدای گرفته‌ای گفت:
– علیک سلام! خوبی عزیزم؟
چه مهربون شده بود. پوزخندی زدمو گفتم:
– بهتر از این نمی‌شم!
ماهان: برا چی حاضر نمی‌شدی باهام حرف بزنی؟
سکوت!
ماهان: نیکی من بخاطر خودت تو رو فرستادم اینو چند بار باید بگم تا باورت شه؟
اگه اینجا میموندی یه آب خوش از گلوت پایین نمیرفت!
– کاری داشتی؟
ماهان وقتی متوجه لحن سرد و خشکم شد نفس کلافه‌ای کشید و بی‌مقدمه گفت:
– باید برگردی ایران!
با صدای نسبتاً بلندی گفتم:
– چی؟
ماهان: واسه چی داد می‌زنی؟
– یه بار دیگه بگو چی گفتی!
ماهان: گفتم باید برگردی ایران!
پوزخندی عصبی نشست رو لبام. با خشم و ناراحتی گفتم:
– یعنی چی که باید برگردم؟ تازه دارم رنگ آرامشو می‌بینم…….. بیام که چی بشه؟…… که دوباره گند بزنین تو زندگیم؟… اصلاً تو مگه خودت منو نفرستادی که راحت زندگی کنم؟ بدون اذیت و آزار؟ مگه توپ فوتبالم که از این‌ور شوتم می‌کنین اون‌ور دوباره از اون‌ور شوت می‌کنین این‌ور؟
همین‌جور تند تند با عصبانیت حرف می‌زدم که ماهان بلند داد زد:
– نیکی!
انقدر با تحکم گفت که ناخودآگاه لال شدم. نفس عمیقی کشید و گفت:
– مهلت بده بذار منم حرف بزنم. خانوم بزرگ می‌خواد ببینت…….
دوباره پریدم وسط حرفش و گفتم:
– خا…….
ماهان: انقدر وسط حرفم نپر……خانوم بزرگ حالش بده!
آب دهنمو قورت دادمو گفتم:
– واسه چی حالش بده؟
با صدای ناراحتی گفت:
– وضعش وخیمه……. دکترش گفت این قلب تا چند ماه دیگه بیشتر دووم نمیاره ….. می‌خواد تو رو ببینه…….. می‌گه اگه نیکیو نبینم آروم نمی‌گیرم!به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 106 21 May 2019, 4:08 pm

ماهنامه ادبیات داستانی چوک - شماره 106 منتشر شد. ماهنامه ادبیات داستانی چوک اولین ماهنامه‌ی الکترونیک (پی‌دی‌اف) ادبیات داستانی ایران است که به سردبیری‌ مهدی رضایی، اولین شماره‌ی آن در شهریور سال 89 منتشر شد و همچنان ادامه دارد. کانون فرهنگی چوک، متعلق به هیچ سازمان و نهاد خاصی نیست و برخاسته از همت عده‌ای جوان دوست‌دار ادبیات است که قصد دارند در جهت ارتقای فرهنگ و ادبیات فارسی در حوزه داستان تلاش کنند. 

مقاله «سینمای دوبخشی»
نگاهی به فیلم «جویندگان»
معرفی کتاب «الاهه‌های آتنی»
یادداشتی بر رمان «کلبه عمو تم»
درنگی بر داستان «پشت پرده سیاه»
بررسی داستان «مردی که کشتمش»
مصاحبه اختصاصی چوک با «هما فاضل»
خلاصه اسطوره «فائین و راندن خورشید»
معرفی برنده جایزه نوبل «آناتول فرانس»
فیلم‌هایی که باید دیده شوند «شجاع دل»
مقاله «چرا رمان می‌خوانیم و می‌نویسم؟»
تحلیل و بررسی داستان کوتاه «دوزیستان»
یادداشتی بر فیلم «کتاب سبز» «پیتر فارلی»
نگاهی به پدیده مهاجرت در فیلم «آدم برفی»
استراتژی ساخت داستان کوتاه «گربه زیر باران»
یادداشتی بر مجموعه داستان «به ترس‌هایم سلام می‌کنم»
بررسی عناصر روایی در مجموعه شعر «منظومه‌ها عبدالله»
مقاله «از رئالیسم تا پسا مدرن در داستانهای بهرام صادقی»
زنان داستان نویس آمریکای لاتین با معرفی کتاب «دو نیمه من»

این شماره همراه با: هما فاضل، م. ح عباسپور، معسود بطحائی، فریده شبانفر، بهرام صادقی، فرنوش رضایی آناهیتا برزوئی  کیانوش کیارس، مجتبی تجلی، راضیه بابائی، روناک سیفی، اکرم جلوداری، مجتبی تجلی   حسین کهندل، یوکابد جامی، هدایت سیستانی، عبدالرضا ناصری مقدم، داود میرباقری، حانیه دادرس، فاضل مهراد، مهران سمواتی، علی وفائی، احسان نجفی، آتسا شاملو، آناتول فرانس، تیم اوبراین، ارنست همینگوی هریت بیجر استو، پیتر فارلی، جان فورد، مل گیبسون،   تولگا گوموشا، کیت شوپن، جیسون جکسون، اُ. هنری ویلیام اسمیت، شارلوت برونته، لوری مور، جان اسکات، جک دلانی، آمبروس بیرس، نذیر مشتاق، ویکتوریا اوکامپوبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب تبلیغات بنری چیست و چطور نتیجه بهتری از این نوع تبلیغات بگیریم؟ 21 May 2019, 4:07 pm

کتاب تبلیغات بنری چیست و چطور نتیجه بهتری از این نوع تبلیغات بگیریم؟ نوشته‌ی مهران منصوری فر، شما را با تاریخچه، انواع، کاربرد و روش‌های تبلیغات بنری و همچنین راهکارهایی برای استفاده هر چه بهتر از این نوع از تبلیغات آشنا می‌کند.

تبلیغات بنری یا نمایشی از آن دسته از تبلیغات نسبتاً قدیمی محسوب می‌شوند که هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. تبلیغات بنری (Display Advertising یا تبلیغات نمایشی) به عنوان یکی از انواع قدیمی و با سابقه‌ی تبلیغات، از گذشته تا کنون رشد چشمگیری داشته است.

در بخشی از کتاب تبلیغات بنری چیست و چطور نتیجه بهتری از این نوع تبلیغات بگیریم؟ می‌خوانیم:

منظور از تبلیغات بنری یا نمایشی، استفاده از تصاویر دینامیک یا استاتیک تبلیغاتی در وبسایت‌ها یا اپ‌ها و همچنین ویدئوهایی است که امکان نمایش تبلیغات گوگل (موسوم به Google Ads) را فراهم می‌کنند. هدف از این تبلیغات، انتقال پیام یا ارائه پیشنهاد به مشتریان بالقوه و کنونی است تا از این طریق به نحوی تعامل ایجاد شود. پیش از آنکه این نوع از تبلیغات پولی را بیشتر به زیر ذره بین ببریم بد نیست که نگاهی به تاریخچه آن داشته باشیم و ببینیم که از کجا پا به عرصه وجود گذاشته است.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 0.348 ثانيه.