تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

کتابخانه الکترونیکی کتاب سبز

مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

Faviconدانلود کتاب رمان فردا زنده می‌شوم 20 Jul 2019, 5:19 pm

کتاب رمان فردا زنده می‌شوم به قلم نرگس نجمی نوشته شده است.

خلاصه‌ای از داستان رمان فردا زنده می‌شوم:

وارد باغ بزرگ که بشوید دختری رو می‌بینید که با موهای گندمی و چشم‌های یشمی روی درخت نشسته، خورشید دختری از جنس سادگی، پای حرف‌هاش بشینید برای شما می‌گوید که پا به زندگی بهمن می‌گذارد. بهمن هم با هزار و یک دلیل که عشق به خورشید هیچ جایی در آن نداره با او ازدواج می‌کند.
اما خورشید هیچ‌ نصیبی از زندگی ندارد جز رانده شدن و می‌رود، می‌رود تا خودش را بسازد، تبدیل بشود به کسی که روزی بتواند برگردد، روزی که بتواند در مقابل تمام ظلم‌های اولین مرد زندگیش بایسته و حقش رو بگیره...

در قسمتی از رمان فردا زنده می‌شوم می‌خوانید:

خورشیدی که فروغ نداشت، میان تاریکیهایش نور خوشبختی را میان شما را دس مردی جستجو کرد که ریشه‌ی وجودش را خشکاند لحظه‌ی مردنش دستی منجی شد و او تکیه کرد به فردا فردایی که زنده شود و بازگردد تا دیروز سیاهش را رنگ امروز بزند. هر لحظه درگوش تمام حسرتها و آرزوهای برباد رفته‌اش زمزمه کرد" فردا زنده میشوم"به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب گوگل پنالتی چیست؛ راهنمای کامل رفع جریمه‌های گوگل 20 Jul 2019, 4:38 pm

کتاب گوگل پنالتی چیست؛ راهنمای کامل رفع جریمه‌های گوگل نوشته‌ی مهران منصوری فر، با معرفی و بررسی حاشیه‌های مبحث جریمه‌ی گوگل، شما را از تهدیدات احتمالی و مسائلی که ممکن است به کسب و کار آنلاین شما لطمه وارد کنند، آگاه می‌سازد.

نکات خیلی جالب و مهمی در زمینه جرایم گوگل وجود دارد که بیشتر افراد، از جمله اغلب وب‌مسترها، حتی افرادی که خودشان را در این زمینه با تجربه و حرفه‌ای می‌دانند از آن‌ها آگاه نبوده و با انجام کارهایی که نباید انجام دهند، خود و تجارتشان را به خطر می‌اندازند.

در بخشی از کتاب گوگل پنالتی چیست؛ راهنمای کامل رفع جریمه‌های گوگل می‌خوانیم:

برای رسیدن به صفحات اول در نتایج جستجوی Google باید کارهای زیادی کرد و نکات مختلفی را در مبحث سئو و بهینه‌سازی سایت رعایت کرد. خیلی از این راهکارها، مجموعه عملیات‌های پیشنهادی و کاربردی هستند که با انجام درست آن‌ها می‌توان نتایج خوبی گرفت. اما به جز این موارد، راهکارهایی نیز وجود دارند که با کمک آن‌ها می‌توان در مدت زمان و با هزینه کمتری به این نتایج رسید. بدیهی‌ست که این راهکارها غیرمعمول بوده و انجام آن‌ها شرایط خاصی دارد. 

از طرفی هم می‌دانیم که موتورهای جستجو به ویژه موتوری جستجوی گوگل، قوانین خاصی را برای وب‌سایت‌ها در نظر گرفته‌اند. این قوانین برای جلوگیری از سوء استفاده بعضی از وب‌مسترها ایجاد شده‌اند. چرا که همانطور که گفتیم، راهکارهای غیر معمولی وجود دارند که برخلاف راهکارهای رایج عمل می‌کنند. این راه و روش‌ها از نظر گوگل ممنوع بوده و جزو لیست سیاه آن به حساب می‌آیند. به همین دلیل، این موتور جستجو سایت‌هایی که از قوانین سرپیچی کنند و سراغ راه و روش‌های غیر قانونی بروند را جریمه می‌کند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب تاریخ ایران زمین 20 Jul 2019, 3:52 pm

کتاب تاریخ ایران زمین نوشتۀ امیرحسین خنجی، به بازخوانی تاریخ ایران می‌پردازد. کشورمان ایران دارای تاریخ کهن و زبان‌زدی است؛ بطوریکه هر ایرانی با دانستن تاریخ کهن کشورش به ایرانی بودن خود افتخار خواهد کرد.

پیشینهٔ تاریخی تمدن در ایران به تمدن‌هایی در ایلام، شهر سوخته، جیرفت و ... می‌رسد، ولی شروع تاریخ سیاسی ایرانیان از آغاز حکومت پادشاهی ایران در زمان ماد است. در کتاب حاضر تاریخ ایران به شش بخش تقسیم شده که به ترتیب عبارتند از: بخش اول: پیدایش ایران، بخش دوم: شاهنشاهی هخامنشی، بخش سوم: هلنی‌ها در ایران، بخش چهارم: شاهنشاهی پارتیان، بخش پنجم: نقش تمدن ایران باستان در خاورمیانه و بخش ششم: شاهنشاهی ساسانی.

در  بخشی از کتاب تاریخ ایران زمین می‌خوانیم:

اسخیلیوس نویسنده‌ئی بود که می‌کوشید با داستان‌های حماسی روحیۀ عظمت‌طلبی را در یونانیان پدید آورد. او در نوشته‌هایش به یونانیان تلقین می‌کرد که قومی نیرومند و مقاوم و بردبار استند و در برابر ایران امتیازاتی دارند که به آنان حق می‌دهد از استقلال سیاسی برخوردار باشند و هویت خاص خود را حفظ کنند. یکی از آثار او در این زمینه نمایش‌نامۀ «پارسیان» بود که افسانۀ شکست خشیارشا در لشکرکشی به یونان و پیروزی یونانیان بر ایرانیان را به گونۀ دل‌انگیزی بیان می‌کرد و روحیۀ خود بزرگ‌بینی را در یونانیان می‌پرورد.
 به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب فهرست بیماری‌ها 20 Jul 2019, 2:40 pm

در کتاب فهرست بیماری‌ها شما با انواع بیماری‌ها بر اساس حروف الفبا آشنا خواهید شد. علاوه بر این با علت، علائم شایع، راه های پیشگیری، عوارض و درمان بیماری‌ها نیز آشنا می‌شوید.

در بخشی از کتاب فهرست بیماری‌ها می‌خوانیم:

واکسیناسیون اوریون را در کودکان در سن مقتضى انجام دهید. اگر شما سابقه ابتلا به اوریون را نداشته یا بر ضد آن واکسینه نشده‌اید و یکی از اعضای نزدیک خانواده شما مبتلا به اوریون است، گلوبولین ضد اوریون برای شما ممکن است توصیه گردد. تزریق این پادتن ممکن است از بیماری پیشگیری کند (بدون وجود تضمین در این باره) ولی هزینه آن بالاست.

- عواقب مورد انتظار:
در صورت عدم بروز عوارض، بیماری در عرض حدود ده روز به طور خود به خود بهبود می‌یابد. بیمار پس از ابتلا به اوریون، مصونیت مادام العمر نسبت به آن پیدا می‌کند.

- عوارض احتمالی
عفونت مغز یا پرده پوشاننده آن، پانکراس، تخمدان، پستان یا بیضیه. در صورت درگیری‌های هر دو بیضه بیمار ممکن است دچار عقیمی گردد (به ندرت). کاهش شنوایی موقت در برخی بزرگسالان مبتلا.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان عشق و ترس 20 Jul 2019, 3:50 am

کتاب رمان عشق و ترس داستان دختری به اسم آسمان است که برای ادامه تحصیل به تهران می‌آید وبه دلیل یک کنجکاوی کوچک با اتفاقات ترسناک و گاهی هیجان‌انگیزی روبه رو می‌شود. داستان با کل کل شروع می‌گردد ولی کم کم ترسناک می‌شود. نویسنده در این رمان سعی داشته است تا عشق و ترس را با هم به تصویر بکشد.

در بخشی از کتاب رمان عشق و ترس می‌خوانیم:

اولین بار نیست که این حسو دارم ولی هنوز نتونستم درکش کنم.
ولی این حسه لعنتی از زمانی که به ایران اومدم ظاهر شده از زمانی که آسمان و کاراشو دیدم بروز پیدا کرده
گاهی دلم می‌خواد برم و سر آسمان داد بزنم
داد بزنم که به چه حقی جلوی پسرای غریبه نمک می‌پرونه
با چه جرأتی با پسرای کلاسش گرم می‌گیره...
اصلاً به من چه من چی کارشم.
به من چه ربطی داره که با کی معاشرت می‌کنه با کی بگو و بخند می‌کنه.
دستام و مشت کردم و ناخونام و توی گوشت دستم فرو کردم شاید از این التهاب از این حسه مزخرف کم بشه.
ستارہ: می‌شه بیاین داخل
سروش: اجازه هست.
مایی که در خونشونو اونم دوبار شکستیم و بدون اجازه وارد شدیم حالا اجازه می‌گیرین
ستارہ: بله بفرمایید.
وارد خونه شدیم.
با چشم دنبالش گشتم
کنار ستاره ایستاده بود و سرش و پایین انداخته بود.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب پایتون مقدماتی 20 Jul 2019, 3:49 am

کتاب پایتون مقدماتی نوشته‌ی مهدی یکتامنش، به آموزش آسان یک زبان برنامه نویسی سطح بالا می‌پردازد.

پایتون یک زبان شی گرا و مفسر، به عنوان جایگزینی برای زبان ABC به دلیل عدم پشتیبانی از استثنا‌ها است. پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالاست و این به این معنا که به زبان انگلیسی بسیار شباهت دارد و در عوض از زبان ماشین دور است. زبان ماشین مانند اسمبلی یک زبان سطح پایین است که خوانایی آن برای انسان بسیار سخت و دور از ممکن است. 

در این کتاب پایتون به زبانی بسیار ساده آموزش داده شده و حتی افرادی که کوچک‌ترین سررشته‌ای از برنامه نویسی ندارند نیز می‌توانند به سهولت از آن استفاده کنند و مهارت‌های پایتونی خود را به یک حد قابل قبول برسانند. در کتاب پایتون مقدماتی موارد زیر مورد بررسی قرار گرفته‌اند و برای همه‌ی کاربران (چه لینوکس، چه ویندوز و همچنین کاربران مک) قابل اجراست:

- اصلاً پایتون چی هست؟
- نصب پایتون
- اساس برنامه‌ها رو یاد می‌گیرید اینکه کلاً برنامه‌ها چجوری کار می‌کنند 
- با IDE و IDLE آشنا می‌شوید!
- کار کردن با ()print را یاد می‌گیرید
- از کاربر یک متنی را دریافت می‌کنید -()input  
- استفاده از بسته‌ها را یاد می‌گیرید
- با if و elif و else آشنا می‌شوید
- از ()len استفاده می‌کنید
- مفهوم loop را درک می‌کنید و برای این کار از while کمک می‌گیرید 
- با متغییر‌های مورد نیاز آشنا می‌شویدبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب همه چیز در مورد استومی 20 Jul 2019, 2:49 am

کتاب همه چیز در مورد استومی به بررسی پزشکی نوعی جراحی می‌پردازد که توسط دکتر برای دفع مدفوع یا ادرار بدن از طریق شکم انجام می‌شود.

اگر نتوانید به صورت طبیعی این مواد را از بدن دفع کنید، استومی یک مسیر خروجی جدید ایجاد می‌کند. جای دقیق استومی در شکم به علت نیاز بیمار به استومی بستگی دارد. در سوراخ، یک حالب کوچک با انتهای باز که به روده کوچک یا روده‌ی بزرگ بیمار متصل است و از پوست بیرون آمده، وجود دارد. این وسیله استومی نامیده می‌شود. استومی پایانه‌ی عصبی ندارد، بنابراین نباید دردناک باشد. جراح یک کیسه را که ادرار یا مدفوع را جمع آوری می‌کند، به آن متصل می‌کند.

در بخشی از کتاب همه چیز در مورد استومی می‌خوانیم:

بزرگ‌ترین عامل مراقبت از زخم استومی، تمیز نگه داشتن آن است. تجهیزات حرفه‌ای پزشکی مناسب می‌تواند بهترین راه و روش و عملکرد را برای رسیدن به این نتیجه به شما ارائه دهد. شما همچنین می‌توانید از سیستم‌های مختلف کیسه به جز کیسه‌های بیمارستانی استفاده کنید. قبل از تعویض نوع کیسه استومی خود با متخصص زخم مشورت کنید. شما همچنین باید مواظب پوست اطراف استوما باشید و از نبودن نشانه‌های عفونت، مشکلات قارچی و سایر تحریکات پوستی اطمینان حاصل کنید. انجام این کارها به شخص دارای استومی بیشترین میزان راحتی در هنگام استفاده از سیستم کیسه استومی را خواهد داد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان آینه‌ای در برابر آینه‌ات می‌گذارم 18 Jul 2019, 3:17 pm

کتاب رمان آینه‌ای در برابر آینه‌ات می‌گذارم داستان پسر جوانی  است که به خاطر کار از امریکا به ایران می‌آید.

او در خلال کار تصمیم می‌گیرد دنبال بهانه‌ای باشد که مادرش را بعد از بیست و پنج سال به ایران بکشاند. بهانه‌ای که هم مربوط به گذشته‌ی مادرش می‌شود و هم عاشق شدن خودش.

در بخشی از کتاب رمان آینه‌ای در برابر آینه‌ات می‌گذارم می‌خوانیم:

آش رشته‌ی نذری که آماده می‌شود، نهال و عطا، کاسه‌های تزئین شده با کشک و پیاز داغ و نعنا و سیر داغ را به چند تا از همسایه‌ها می‌دهند.
نازنین، همراه شکوه و بهار، بساط عصرانه را به پیشنهاد هانیه، در همان گلخانه آماده می‌کنند.
امیرعلی، زودتر از بقیه، به بهانه‌ی کمک کردن رفته.
شکوه، با لبخندهای رضایت آمیز، کمکهاش را قبول می‌کند. صداقت و جوابهای به دور از چاپلوسی این مرد جوان، به دلش نشسته.
نامدار، قبل از وارد شدن به گلخانه می‌باصفا که با سه تخت و پشتی و فرش، جایی دنج و باصفاست، گوشه‌ی حیاط، سیگاری روشن می‌کند.
نگاه‌های زیر چشمی و لبخندهای آرام نازنین و امیرعلی، حین رفت و آمد و آماده کردن سفره‌ی عصرانه، مهر اثبات سرانجام داشتن این احساس است.
خود او هم به بهانه‌ی صدا زدن نامدار، به طرفش می‌رود.
- منتظرتون هستیم..
با مکث، لبخند آرامی می‌زند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب The 8 Language Tourism Dictionary 18 Jul 2019, 3:15 pm

کتاب The Eight Language Tourism Dictionary نوشته‌ی کریستوفر باجگر، کلمات و اصطلاحات مفید برای گردشگران و توریست‌ها را به هشت زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، لهستانی، چک و اسلواکی بیان می‌کند. این دیکشنری به شکل موضوعی فهرست‌بندی شده است.

در بخشی از کتاب The 8 Language Tourism Dictionary می‌خوانیم:

duration of stay
English
Dauer des Aufenthalts
German
la durée du séjour
French
la duración de la estancia
Spanish
la durata del soggiorno
Italian
czas pobytu
Polish
délka pobytu
Czech
dľžka pobytu
Slovakبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب مثنوی معنوی 18 Jul 2019, 2:52 pm

کتاب مثنوی معنوی مجموعه اشعار مشهور جلال الدین محمد بلخی، شاعر و صوفی ایرانی است.

این کتاب از ۲۶٬۰۰۰ بیت و ۶ دفتر تشکیل شده و یکی از برترین کتاب‌های ادبیات عرفانی کهن فارسی و حکمت پارسی پس از اسلام است. این کتاب در قالب شعری مثنوی سروده شده‌است؛ که در واقع عنوان کتاب نیز می‌باشد. اگر چه قبل از مولوی، شاعران دیگری مانند سنائی و عطار هم از قالب شعری مثنوی استفاده کرده بودند ولی مثنوی مولوی از سطح ادبی بالاتر برخوردار است.

در این کتاب ۴۲۴ داستان پی‌درپی به شیوهٔ تمثیل داستان سختی‌های انسان در راه رسیدن به خدا را بیان می‌کند. هجده بیت نخست دفتر اول مثنوی معنوی به نی‌نامه شهرت دارد و چکیده‌ای از مفهوم ۶ دفتر است. این کتاب به درخواست شاگرد مولوی، حسام‌الدین حسن چلبی، در سال‌های ۶۶۲ تا ۶۷۲ هجری/۱۲۶۰ میلادی تالیف شد. عنوان کتاب، مثنوی، در واقع نوعی از ساختار شعری است که در این کتاب استفاده می‌شود.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 0.163 ثانيه.